mail  Prijava

Opravljen žreb za tekmovanje v ligah MNZ Ptuj za člane in veterane

grb
 Razpored SUPERLIGE za člane
 
1. krog 30.8-1.9.2014                          7. krog 10.10-13.10.2014
Carrera Optyl Ormož : Videm                Gerečja vas : Videm
Središče : Bukovci                                  Stojnci : Boč Poljčane
Boč Poljčane : Hajdina                          Cirkulane : Središče
Gerečja vas : Apače                               Apače : Carrera Optyl Ormož
Stojnci : Cirkulane                                   Hajdina : Bukovci
 
2. krog 5.9-8.9.2014                             8. krog 17.10-20.10.2014
Videm : Cirkulane                                    Videm : Bukovci
Apače : Stojnci                                          Carrera Optyl Ormož : Hajdina
Hajdina : Gerečja vas                             Središče : Apače
Bukovci : Boč Poljčane                            Boč Poljčane : Cirkulane
Carrera Optyl Ormož : Središče            Gerečja vas : Stojnci
 
3. krog 12.9-15.9.2014                          9. krog 24.10-27.10.2014
Središče : Videm                                      Stojnci : Videm
Boč Poljčane : Carrera Ormož               Cirkulane : Gerečja vas 
Gerečja vas : Bukovci                               Apače : Boč Poljčane
Stojnci : Hajdina                                       Hajdina : Središče
Cirkulane : Apače                                     Bukovci : Carrera Ormož
 
4. krog 19.9-22.9.2014                         10. krog 31.10-3.11.2014
Videm : Apače                                          Videm : Carrera Optyl Ormož
Hajdina : Cirkulane                                 Bukovci : Središče
Bukovci : Stojnci                                       Hajdina : Boč Poljčane
Carrera Ormož : Gerečja vas                 Apače : Gerečja vas 
Središče : Boč Poljčane                         Cirkulane : Stojnci
 
5. krog 26.9-29.9.2014                          11. korg 7.11-10.11.2014
Boč Poljčane : Videm                              Cirkulane : Videm
Gerečja vas : Središče                            Stojnci : Apače
Stojnci : Carrera Optyl Ormož                 Gerečja vas : Hajdina
Cirkulane : Bukovci                                   Boč Poljčane : Bukovci
Apače : Hajdina                                        Središče : Carrera Ormož
 
6. krog 3.10-6.10.2014                          12. krog 15.11-16.11.2014
Videm : Hajdina                                        Videm : Središče
Bukovci : Apače                                         Carrera Ormož : Boč Poljčane
Carrera Optyl Ormož : Cirkulane            Bukovci : Gerečja vas 
Središče : Stojnci                                      Hajdina : Stojnci
Boč Poljčane : Gerečja vas                    Apače : Cirkulane
 
Trokrožoni sistem tekmovanja
Liga za prvaka in liga za obstanek
 
Razpored za veterane U-35
 
1. krog 5.9-8.9.2014                               6. krog 10.10-13.10.2014
Grajena : Videm                                        Videm : Grajena
Apače : Spodnja Polskava                      Spodnja Polskava : Apače
Skorba : Dornava                                      Dornava : Skorba
 
2. krog 12.9-15.9.2014                           7. krog 17.10-20.10.2014
Videm : Dornava                                       Dornava : Videm
Spodnja Polskava : Skorba                    Skorba : Spodnja Polskava
Grajena : Apače                                        Apače : Grajena
 
3. krog 19.9-22.9.2014                           8. krog 24.10-27.10.2014
Apače : Videm                                           Videm : Apače
Skorba : Grajena                                      Grajena : Skorba
Dornava : Spodnja Polskava                  Spodnja Polskava : Dornava
 
4. krog 26.9-29.9.2014
Videm : Spodnja Polskava                      Opomba:
Grajena : Dornava                                     Trokrožni sistem tekmovanja
Apače : Skorba
 
5. krog 3.10-6.10.2014
Skorba : Videm
Dornava : Apače
Spodnja Polskava : Grajena
 
 
 
Share