mail  Prijava

Zimsko tekmovanje MNZ PTUJ U-13

grb

ZIMSKO TEKMOVANJE MNZ PTUJ U13            
           
ŠPORTNA DVORANA MARKOVCI, NEDELJA, 16. 02. 2013, 8.00 - 20.00            
                       
                       
SKUPINA A SKUPINA B SKUPINA C SKUPINA D SKUPINA E SKUPINA F            
NK ALUMINIJ A NK ALUMINIJ B NŠ POLI DRAVA A NK AHA EMMI BISTRICA A NK ZAVRČ-STOJNCI A ONŠ GOLGETER HAJDINA A            
ONŠ GOLGETER HAJDINA B NŠ POLI DRAVA B NK AHA EMMI BISTRICA B NK ZAVRČ-STOJNCI B NK LOVRENC (BELI) NK LOVRENC (RDEČI)            
NK PODVINCI A NK PODVINCI B NK BUKOVCI-MARKOVCI A NK BUKOVCI-MARKOVCI B NK AHA EMMI BISTRICA C NK AHA EMMI BISTRICA D            
NK GORIŠNICA NK LESKOVEC ONŠ GOLGETER HAJDINA C NŠ POLI DRAVA C NK VIDEM NK SREDIŠČE OB DRAVI            
                       
  Igralni čas: 1 x 15 minut               
                       
Št. tekme Skupina Začetek Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat   T Z R P DZ
1 A 08:00 NK ALUMINIJ A NK GORIŠNICA 11 : 0 NK ALUMINIJ A 9 3 0 0 18
2 A 08:20 ONŠ GOLGETER HAJDINA B NK PODVINCI A 1 : 0 NK PODVINCI A 3 1 0 2 7
3 A 08:40 NK GORIŠNICA NK PODVINCI A 0 : 7 ONŠ GOLGETER HAJDINA B 3 1 0 2 3
4 A 09:00 NK ALUMINIJ A ONŠ GOLGETER HAJDINA B 4 : 0 NK GORIŠNICA 3 1 0 2 3
5 A 09:20 ONŠ GOLGETER HAJDINA B NK GORIŠNICA 2 : 3            
6 A 09:40 NK ALUMINIJ A NK PODVINCI A 3 : 0   T Z R P DZ
7 B 10:00 NK ALUMINIJ B NK LESKOVEC 8 : 0 NK ALUMINIJ B 9 3 0 0 26
8 B 10:20 NŠ POLI DRAVA B NK PODVINCI B 0 : 3 NK PODVINCI B 6 2 0 1 4
9 B 10:40 NK LESKOVEC NK PODVINCI B 0 : 1 NK LESKOVEC 3 1 0 2 1
10 B 11:00 NK ALUMINIJ B NŠ POLI DRAVA B 10 : 0 NŠ POLI DRAVA B 0 0 0 3 1
11 B 11:20 NŠ POLI DRAVA B NK LESKOVEC 1 : 6            
12 B 11:40 NK PODVINCI B NK ALUMINIJ B 0 : 8   T Z R P DZ
13 C 12:00 NŠ POLI DRAVA A ONŠ GOLGETER HAJDINA C 1 : 0 NK AHA EMMI BISTRICA B 9 3 0 0 8
14 C 12:20 NK AHA EMMI BISTRICA B NK BUKOVCI-MARKOVCI A 3 : 0 NŠ POLI DRAVA A 6 2 0 1 4
15 C 12:40 ONŠ GOLGETER HAJDINA C NK BUKOVCI-MARKOVCI A 2 : 2 ONŠ GOLGETER HAJDINA C 1 0 1 2 2
16 C 13:00 NŠ POLI DRAVA A NK AHA EMMI BISTRICA B 0 : 2 NK BUKOVCI-MARKOVCI A 1 0 1 2 2
17 C 13:20 NK AHA EMMI BISTRICA B ONŠ GOLGETER HAJDINA C 3 : 0            
18 C 13:40 NK BUKOVCI-MARKOVCI A NŠ POLI DRAVA A 0 : 3   T Z R P DZ
19 D 14:00 NK AHA EMMI BISTRICA A NŠ POLI DRAVA C 1 : 0 NK AHA EMMI BISTRICA A 9 3 0 0 16
20 D 14:20 NK ZAVRČ-STOJNCI B NK BUKOVCI-MARKOVCI B 1 : 2 NŠ POLI DRAVA C 4 1 1 1 9
21 D 14:40 NŠ POLI DRAVA C NK BUKOVCI-MARKOVCI B 6 : 1 NK BUKOVCI-MARKOVCI B 3 1 0 2 3
22 D 15:00 NK AHA EMMI BISTRICA A NK ZAVRČ-STOJNCI B 4 : 0 NK ZAVRČ-STOJNCI B 1 0 1 2 3
23 D 15:20 NK ZAVRČ-STOJNCI B NŠ POLI DRAVA C 2 : 2            
24 D 15:40 NK BUKOVCI-MARKOVCI B NK AHA EMMI BISTRICA A 0 : 11   T Z R P DZ
25 E 16:00 NK ZAVRČ-STOJNCI A NK VIDEM 3 : 0 NK ZAVRČ-STOJNCI A 9 3 0 0 8
26 E 16:20 NK LOVRENC (BELI) NK AHA EMMI BISTRICA C 1 : 1 NK VIDEM 6 2 0 1 2
27 E 16:40 NK VIDEM NK AHA EMMI BISTRICA C 1 : 0 NK LOVRENC (BELI) 1 0 1 2 2
28 E 17:00 NK ZAVRČ-STOJNCI A NK LOVRENC (BELI) 3 : 1 NK AHA EMMI BISTRICA C 1 0 1 2 1
29 E 17:20 NK LOVRENC (BELI) NK VIDEM 0 : 1            
30 E 17:40 NK AHA EMMI BISTRICA C NK ZAVRČ-STOJNCI A 0 : 2   T Z R P DZ
31 F 18:00 ONŠ GOLGETER HAJDINA A NK SREDIŠČE OB DRAVI 3 : 0 ONŠ GOLGETER HAJDINA A 9 3 0 0 6
32 F 18:20 NK LOVRENC (RDEČI) NK AHA EMMI BISTRICA D 5 : 1 NK LOVRENC (RDEČI) 6 2 0 1 15
33 F 18:40 NK SREDIŠČE OB DRAVI NK AHA EMMI BISTRICA D 4 : 2 NK SREDIŠČE OB DRAVI 3 1 0 2 4
34 F 19:00 ONŠ GOLGETER HAJDINA A NK LOVRENC (RDEČI) 2 : 0 NK AHA EMMI BISTRICA D 0 0 0 3 3
35 F 19:20 NK LOVRENC (RDEČI) NK SREDIŠČE OB DRAVI 10 : 0            
36 F 19:40 NK AHA EMMI BISTRICA D ONŠ GOLGETER HAJDINA A 0 : 1            
                       

 Ekipa ŠD VIDEM U-13 je osvojila drugo mesto v svoji skupini. Čestitamo!

Share