mail  Prijava

Treningi ŠD VIDEM

 

RAZPORED TRENINGOV IN TEKEM ŠD VIDEM

 

PONED.

16.09.

TOREK

17.09.

SREDA

18.09.

ČETRTEK

19.09.

PETEK

20.09.

SOBOTA

21.09.

NEDELJA

22.09.

ČLANI    

 

 

 

5.KROG

3.SNL

VZHOD VERŽEJ - VIDEM V VERŽEJU

 OB

16:00

 

MLADINA

 TRENING

 17:00

 TRENING

 17:30

 

  TRENING
 17:00
 
 

 

 3.KROG VIDEM PRAGERSKO NA VIDMU

OB

 16:00

 
U 15 TRENING

17:00

   TRENING

17:30

 

 

 TRENING

17:00

 

 

3.KROG VIDEM - DRAVA PTUJ NA VIDMU

OB

17:00

   
U 13

3.KROG VIDEM - ZAVRČ NA VIDMU

OB

17:00 

 

 1.KROG STOJNCI - VIDEM V STOJNCIH

 OB

17:00

  TRENING

 17:00

 

 

 
U 11

 

TRENING

16:00

 

TRENING
 16:00

TRENING

16:00

 

 

U 9

 TRENING

16:30

TRENING

16:30

 

TRENING

17:00

 

3.KROG VIDEM - PODVINCI NA VIDMU

OB

10:30

 
U 7  TRENING

17:00

 
 

 

 TRENING
 17:00
     
VETERANI

 

 

 

 

4.KROG OPLOTNICA - VIDEM V OPLOTNICI

 OB

17:30

   
VRATARJI  
 TRENING

16:30

   TRENING

16:30

     

Sezona 2019/2020 » 3.SNL vzhod » 3. kolo » Rezultati

Klubi

1. Podvinci 3 3 0 0 9:2 9
2. Dravinja 3 2 1 0 11:2 7
3. Zreče 3 2 1 0 5:2 7
4. Odranci 3 2 0 1 11:3 6
5. Šampion 3 1 1 1 12:1 4
6. Kety Emmi Bistrica 3 1 1 1 6:4 4
7. Šmartno 1928 3 1 1 1 8:7 4
8. Videm pri Ptuju 3 1 0 2 3:6 3
9. Veržej 3 1 0 2 3:12 3
10. Avto Rajh Ljutomer 3 0 2 1 4:5 2
11. Korotan Prevalje 3 0 1 2 1:5 1
12. Radgona 3 0 0 3 0:24 0

Tekme

Zreče 07.09.19 16.30 Zreče Šampion 0 : 0 (0 : 0)  
Šmartno ob paki 08.09.19 16.30 Šmartno 1928 Videm pri Ptuju 4 : 2 (2 : 0)  
Prevalje 07.09.19 18.00 Korotan Prevalje Avto Rajh Ljutomer 0 : 0 (0 : 0)  
Veržej 07.09.19 16.30 Veržej Podvinci 0 : 3 (0 : 1)  
Slovenska Bistrica 07.09.19 16.30 Kety Emmi Bistrica Dravinja 1 : 1 (0 : 1)  
Gornja Radgona 07.09.19 16.30 Radgona Odranci 0 : 7 (0 : 5)

Sezona 2019/2020 » 3.SNL vzhod » 4. kolo » Razpored tekem

Zreče 14.09.19 ob 16.30 - Igrišče Zreče Sodniki Delegat
Zreče Šmartno 1928 Borošak Alen
Sužnik Jure
Vrabič Matic
Močnik Vlado
Slovenske Konjice 14.09.19 ob 16.30 - ŠRC Dobrava Sodniki Delegat
Dravinja Radgona Veselič Samo
Perger Primož
Lahovič Marcel
Drečnik Davor
Ljutomer 14.09.19 ob 16.30 - ŠRC Ljutomer Sodniki Delegat
Avto Rajh Ljutomer Veržej Kordež Matic
Biškup Matej
Bombač Mitja
Tompa Marjan
Celje 14.09.19 ob 17.00 - Stadion Olimp Celje Sodniki Delegat
Šampion Odranci Lazić Aleksandar
Šekić Haris
Pantić Saša
Kresnik Dejan
Videm 15.09.19 ob 10.30 - Športni park Videm Sodniki Delegat
Videm pri Ptuju Korotan Prevalje Mertik Bojan
Topolnik Gorazd
Kranjc Tomaž
Habot Drago
Podvinci 15.09.19 ob 16.30 - Igrišče Podvinci Sodniki Delegat
Podvinci Kety Emmi Bistrica Šorli Armando
Holcman Aljaž
Šobot Danijel
Panikvar Benjamin
 

Sezona 2019/2020 » Mladina MNZ Ptuj » 1. kolo » Rezultati

 Klubi

1. Podvinci ATP prevozi 1 1 0 0 5:0 3
2. Nk Pragersko 1 1 0 0 5:1 3
3. Hajdina Golgeter 1 1 0 0 3:0 3
4. Oplotnica 1 1 0 0 2:0 3
5. Videm pri Ptuju 1 0 0 1 0:2 0
6. Ormož 1 0 0 1 0:3 0
7. Bukovci-Gorišnica 1 0 0 1 1:5 0
8. Tržec 1 0 0 1 0:5 0
9. Apače 0 0 0 0 0:0 0

Tekme

Ormož 07.09.19 17.00 Ormož Hajdina Golgeter 0 : 3 (0 : 2)  
Podvinci 08.09.19 17.00 Podvinci ATP prevozi Tržec 5 : 0 (1 : 0)  
Bukovci 08.09.19 17.00 Bukovci-Gorišnica Nk Pragersko 1 : 5 (0 : 5)  
Oplotnica 07.09.19 14.00 Oplotnica Videm pri Ptuju 2 : 0 (1 : 0)

Sezona 2019/2020 » Mladina MNZ Ptuj » 2. kolo » Razpored tekem

 

Pragersko 15.09.19 ob 16.00 - Igrišče Pragersko Sodniki  
Nk Pragersko Oplotnica Zelenik Matic
Jakopina Peter
Kamenšek Zdenko
 
Tržec 15.09.19 ob 16.00 - Športni park Tržec Sodniki  
Tržec Bukovci-Gorišnica Glažar Teo
Bezjak Žiga
Arnuš Anej
 
Spodnja Hajdina 15.09.19 ob 16.00 - Športni park Spodnja Hajdina Sodniki  
Hajdina Golgeter Podvinci ATP prevozi Prelog Blaž
Teran Jernej
Vuletić Majcen Niko
 
Apače 15.09.19 ob 16.00 - Športni park Apače Sodniki  
Apače Ormož Klinc Niko
Lovrec Leon
Kovačec Klemen
 
  15.09.19 ob 16.00 - Sodniki  
prost Videm pri Ptuju  

 

Sezona 2019/2020 » Mladina MNZ Ptuj » 2. kolo » Razpored tekem

 

Pragersko 15.09.19 ob 16.00 - Igrišče Pragersko Sodniki  
Nk Pragersko Oplotnica Zelenik Matic
Jakopina Peter
Kamenšek Zdenko
 
Tržec 15.09.19 ob 16.00 - Športni park Tržec Sodniki  
Tržec Bukovci-Gorišnica Glažar Teo
Bezjak Žiga
Arnuš Anej
 
Spodnja Hajdina 15.09.19 ob 16.00 - Športni park Spodnja Hajdina Sodniki  
Hajdina Golgeter Podvinci ATP prevozi Prelog Blaž
Teran Jernej
Vuletić Majcen Niko
 
Apače 15.09.19 ob 16.00 - Športni park Apače Sodniki  
Apače Ormož Klinc Niko
Lovrec Leon
Kovačec Klemen
 
  15.09.19 ob 16.00 - Sodniki  
prost Videm pri Ptuju    

 Sezona 2019/2020 » Starejši dečki 1. razred MNZ Ptuj » 2. kolo » Rezultati

 Klubi

1. NK Drava Dakinda Ptuj 2 2 0 0 5:2 6
2. Podvinci ATP prevozi 2 2 0 0 6:4 6
3. Kety Emmi Bistrica 1 1 0 0 5:0 3
4. Gerečja vas Golgeter 2 1 0 1 4:4 3
5. Videm pri Ptuju 2 1 0 1 3:5 3
6. Aluminij 1 0 0 1 1:2 0
7. Zavrč - Cirkulane 2 0 0 2 3:6 0
8. Korant Markovci - Gorišnica 2 0 0 2 1:5 0
9. Ormož Središče 0 0 0 0 0:0 0

 

Tekme

 

Zavrč 13.09.19 17.00 Zavrč - Cirkulane Podvinci ATP prevozi 2 : 3 (1 : 1)  
Gorišnica 13.09.19 17.00 Korant Markovci - Gorišnica Gerečja vas Golgeter 1 : 2 (1 : 1)  
Slovenska Bistrica 13.09.19 17.00 Kety Emmi Bistrica Videm pri Ptuju 5 : 0 (3 : 0)  
Drava Ptuj 13.09.19 17.00 NK Drava Dakinda Ptuj Aluminij 2 : 1 (1 : 0)  

Sezona 2019/2020 » Starejši dečki 1. razred MNZ Ptuj » 3. kolo » Razpored tekem

Videm 20.09.19 ob 17.00 - Športni park Videm    
Videm pri Ptuju NK Drava Dakinda Ptuj    
Gerečja vas 20.09.19 ob 17.00 - ŠD Gerečja vas    
Gerečja vas Golgeter Kety Emmi Bistrica    
Podvinci 20.09.19 ob 17.00 - Igrišče Podvinci    
Podvinci ATP prevozi Korant Markovci - Gorišnica    
Kidričevo 20.09.19 ob 17.00 - Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1    
Aluminij Zavrč - Cirkulane  

Sezona 2019/2020 » Mlajši dečki 2. razred vzhod MNZ Ptuj » 2. kolo » Rezultati

Klubi

1. NŠ Gorišnica 2 2 0 0 9:1 6
2. Zavrč - Cirkulane 2 2 0 0 5:2 6
3. NK Središče ob Dravi 2 1 0 1 4:6 3
4. Korant Stojnci 1 0 0 1 2:4 0
5. Grajena 2 0 0 2 2:5 0
6. Videm pri Ptuju 1 0 0 1 1:5 0
7. ALUMINIJ A 0 0 0 0 0:0 0

Tekme

Gorišnica 10.09.19 17.00 NŠ Gorišnica Videm pri Ptuju 5 : 1 (2 : 0)  
Zavrč 12.09.19 17.00 Zavrč - Cirkulane Korant Stojnci 4 : 2 (2 : 2)  
Središče ob Dravi 10.09.19 17.00 NK Središče ob Dravi Grajena 4 : 2 (1 : 1)  

Sezona 2019/2020 » Mlajši dečki 2. razred vzhod MNZ Ptuj » 3. kolo » Razpored tekem

Stojnci 16.09.19 ob 17.00 - Igrišče Stojnci Sodniki  
Korant Stojnci NK Središče ob Dravi Loboda Anej  
Videm 16.09.19 ob 17.00 - Športni park Videm Sodniki  
Videm pri Ptuju Zavrč - Cirkulane Trunk Niko  
Grajena 16.09.19 ob 17.00 - Športni park Grajena Sodniki  
Grajena NŠ Gorišnica Križman Simon  

Sezona 2019/2020 » Cicibani U-11 Center 2 MNZ Ptuj » 3. kolo » Razpored tekem

  22.09.19 ob 10.30 -    
Lovrenc - Aluminij Korant Stojnci    
Cirkulane 22.09.19 ob 10.30 - Igrišče Cirkulane    
Zavrč - Cirkulane Podvinci A    
Videm 09.10.19 ob 16.30 - Športni park Videm    
Videm pri Ptuju Kety Emmi Bistrica A

Sezona 2019/2020 » Cicibani U-9 Center MNZ Ptuj Center 1 » 2. kolo » Razpored tekem

Gorišnica 14.09.19 ob 10.30 - Igrišče Gorišnica    
NŠ Gorišnica A Videm pri Ptuju

 
Podvinci 14.09.19 ob 10.30 - Igrišče Podvinci    
Podvinci ATP prevozi NK Drava Dakinda Ptuj

 
Kidričevo 14.09.19 ob 10.30 - Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1    
ALUMINIJ NK Kety Emmi Bistrica A

Sezona 2019/2020 » Veterani 40 MNZ Ptuj » 3. kolo » Rezultati

 Klubi

1. Videm pri Ptuju 3 2 1 0 10:3 7
2. Pohorje Oplotnica 3 2 1 0 6:2 7
3. Majšperk 3 1 1 1 3:4 4
4. Ormož 3 1 1 1 3:5 4
5. Hajdoše veterani 3 0 2 1 6:7 2
6. NK Zgornja Polskava 3 0 0 3 1:8 0

Tekme

  13.09.19 17.30 Ormož NK Zgornja Polskava 2:1 ()  
  13.09.19 17.30 Hajdoše veterani Pohorje Oplotnica 2:2 ()  
  12.09.19 17.30 Videm pri Ptuju Majšperk 2:0 ()  

Sezona 2019/2020 » Veterani 40 MNZ Ptuj » 4. kolo » Razpored tekem

Oplotnica 20.09.19 ob 17.30 - Igrišče Oplotnica    
Pohorje Oplotnica Videm pri Ptuju    
Ormož 20.09.19 ob 17.30 - ŠP Mestna graba Ormož-pomožno igr.    
Ormož Hajdoše veterani    
Zgornja Polskava 18.10.19 ob 16.30 - Igrišče ob Gradu, Zgornja Polskava    
NK Zgornja Polskava Majšperk 

Preberite več: Treningi ŠD Videm

Treningi člani

ČLANI

PLAN TRENINGOV OD 02.09. DO 08.09.2019:

Naslednja tekma Člani

Treningi člani

ČLANI

PLAN TRENINGOV OD 02.09. DO 08.09.2019:

Preberite več: Treningi člani