mail  Prijava

Treningi ŠD VIDEM

 

 

PONEDELJEK 

17.09.

TOREK

18.09.

SREDA

19.09.

ČETRTEK

20.09.

PETEK

21.09.

SOBOTA

22.09.

NEDELJA

23.09.

ČLANI

 TRENING 

18:00

 

 

 TRENING 

18:00


 

 TRENING 

18:00

 6.KROG 3.SNL SEVER DRAVINJA - VIDEM V SLOVENSKIH KONJICAH 

OB 

16:00

 

MLADINA

 

TRENING

17:30

 

 TRENING 

17:00 

 

 

 2.KROG VIDEM - BOČ POLJČANE NA VIDMU

OB

16:00

ST. DEČKI

 TRENING

17:00

 TRENING 

17:30

 

 TRENING

17:00 

4.KROG ALUMINIJ - VIDEM V KIDRIČEVEM

OB

17:00

 

 

 U13

TRENING

17:00

3..KROG VIDEM - OPLOTNICA NA VIDMU

OB

17:00 

  TRENING

17:00


 

     

 U11

 

 

 

 TRENING

16:00

 

 TRENING 

16:00

 

 

 

 4.KROG VIDEM - LESKOVEC / CIRKULANE NA VIDMU

OB

10:30

 U 9

 

 

 TRENING 

16:00 

 TRENING 

16:00

 

4..KROG  TRŽEC / PODLEHNIK - VIDEM V TRŽCU

OB

10:30 

 
 U 7
 

 

 TRENING

16:00

TRENING

16:00

  

 

 

VETERANI

 4.KROG POHORJE OPLOTNICA - VIDEM NA VIDMU 

OB 

17:30 


 

 

 5.KROG VIDEM - ZGORNJA POLSKAVA NA VIDMU 

OB 

17:30  

   

VRATARJI

 


 TRENING  

17:30 

TRENING

17:30


   

VABILO

VABIMO VAS, DA VPIŠETE SVOJE OTROKE V NOGOMETNO ŠOLO ŠD VIDEM LETNIKI 2013 IN STAREJŠI. Z DELOM V NOVI SEZONI PRIČNEMO Z 1.8.2018. SELEKCIJA U7 PA Z 16.08.2018. TRENINGI BODO POTEKALI NA IGRIŠČIH V ŠPORTNEM PARKU VIDEM IN TELOVADNICI VIDEM. VSE INFORMACIJE IMATE NA ZAVIHKU NOGOMETNA ŠOLA. PRIDRUŽITE SE NAM. INFORMACIJE NA TEL. 031 676 073 MIRAN.

 Sezona 2018/2019 » 3.SNL sever » 5. kolo » Rezultati

 Klubi 

1. Videm pri Ptuju 5 5 0 0 10:3 15
2. Šmartno 1928 5 4 0 1 11:4 12
3. Kety emmi Bistrica 5 3 1 1 11:3 10
4. Šampion 5 2 1 2 10:7 7
5. Zreče 4 1 2 1 3:3 5
6. Dravinja 5 1 2 2 3:5 5
7. Tehnotim Pesnica 4 1 1 2 4:7 4
8. Avto Grubelnik Dravograd 4 1 0 3 4:13 3
9. Pohorje 4 0 2 2 5:8 2
10. Mons Claudius 5 0 1 4 5:13 1

Tekme 

Ruše 15.09.18 16.30 Pohorje Kety emmi Bistrica 1 : 3 (1 : 1)  
Dravograd 16.09.18 16.30 Avto Grubelnik Dravograd Dravinja 3 : 1 (3 : 0)  
Videm 16.09.18 10.30 Videm pri Ptuju Tehnotim Pesnica 2 : 0 (1 : 0)  
Rogatec 15.09.18 16.30 Mons Claudius Zreče 1 : 1 (1 : 0)  
Šmartno ob paki 16.09.18 16.30 Šmartno 1928 Šampion 1 : 0 (0 : 0)  

Sezona 2018/2019 » 3.SNL sever » 6. kolo » Razpored tekem

Slovenske Konjice 22.09.18 ob 16.00 - ŠRC Dobrava Sodniki Delegat
Dravinja Videm pri Ptuju Gergič Nejc
Perger Primož
Holcman Aljaž
Avdagić Meho
Ruše 22.09.18 ob 16.00 - Igrišče Ruše Sodniki Delegat
Pohorje Avto Grubelnik Dravograd Goričan Vojko
Mijatović Veljko
Vozlič Darko
Germič Dejan
Slovenska Bistrica 22.09.18 ob 16.00 - Športni park Slovenska Bistrica Sodniki Delegat
Kety emmi Bistrica Šampion Šorli Armando
Topolnik Gorazd
Špur Staša
Babič Stanislav
Zreče 22.09.18 ob 16.00 - Igrišče Zreče Sodniki Delegat
Zreče Šmartno 1928 Veselič Samo
Biškup Matej
Friš Tadej
Koren Jožef
Pesnica 22.09.18 ob 16.00 - Igrišče Pesnica Sodniki Delegat
Tehnotim Pesnica Mons Claudius Bukovec Miran
Tušak Nejc
Vrabel Tanja
Alič Selim

 

Sezona 2018/2019 » Mladina MNZ Ptuj » 1. kolo » Rezultati

 Klubi 

1. NK BOČ Poljčane 1 1 0 0 3:0 3
2. Leskovec 1 1 0 0 3:2 3
3. NK Apače 1 0 1 0 3:3 1
4. NK Podvinci 1 0 1 0 3:3 1
5. NK Pragersko 1 0 0 1 2:3 0
6. Ormož 1 0 0 1 0:3 -1
7. Videm pri Ptuju 0 0 0 0 0:0 0
8. Korant Bukovci 0 0 0 0 0:0 0

 Tekme 

Poljčane 16.09.18 16.00 NK BOČ Poljčane Ormož 3:0 ()  
Podvinci 16.09.18 13.30 NK Podvinci NK Apače 3 : 3 (1 : 0)  
Leskovec 16.09.18 16.00 Leskovec NK Pragersko 3 : 2 (2 : 1)  

 Sezona 2018/2019 » Mladina MNZ Ptuj » 2. kolo » Razpored tekem

Ormož 22.09.18 ob 16.00 - ŠP Mestna graba Ormož    
Ormož NK Podvinci    
Apače 23.09.18 ob 16.00 - Športni park Apače    
NK Apače Leskovec    
Videm 23.09.18 ob 16.00 - Športni park Videm    
Videm pri Ptuju NK BOČ Poljčane    
Bukovci 23.09.18 ob 16.00 - Igrišče Bukovci    
Korant Bukovci NK Pragersko    

 

Sezona 2018/2019 » Starejši dečki 1. razred MNZ Ptuj » 3. kolo » Rezultati

 Klubi

1. NŠ Zavrč 3 3 0 0 9:4 9
2. Drava Dakinda Ptuj 3 2 1 0 25:3 7
3. Aluminij 3 1 2 0 8:2 5
4. Podvinci 1 1 0 0 5:0 3
5. Videm pri Ptuju 2 1 0 1 5:3 3
6. NK Kety emmi Bistrica 2 0 2 0 1:1 2
7. Gerečja vas Golgeter 3 0 1 2 1:7 1
8. Korant Stojnci Gorišnica 3 0 0 3 5:14 0
9. Tržec 2 0 0 2 0:25 0

Tekme

Stojnci 14.09.18 17.00 Korant Stojnci Gorišnica Drava Dakinda Ptuj 3 : 5 (1 : 3)  
Gerečja vas 14.09.18 17.00 Gerečja vas Golgeter Aluminij 1 : 1 (0 : 0)  
Videm 14.09.18 17.00 Videm pri Ptuju NŠ Zavrč 2 : 3 (0 : 1)  

 

Sezona 2018/2019 » Starejši dečki 1. razred MNZ Ptuj » 4. kolo » Razpored tekem

Podvinci 20.09.18 ob 17.00 - Igrišče Podvinci    
Podvinci Korant Stojnci Gorišnica    
Tržec 21.09.18 ob 17.00 - Športni park Tržec    
Tržec NK Kety emmi Bistrica    
  21.09.18 ob 17.00 -    
prost NŠ Zavrč    
Kidričevo 21.09.18 ob 17.00 - Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1    
Aluminij Videm pri Ptuju    
Drava Ptuj 21.09.18 ob 17.00 - Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT    
Drava Dakinda Ptuj Gerečja vas Golgeter

Sezona 2018/2019 » Mlajši dečki 2. razred Zahod MNZ Ptuj » 2. kolo » Rezultati

 Klubi

1. NK BOČ Poljčane 2 2 0 0 15:6 6
2. TRŽEC - PODLEHNIK 2 1 0 1 15:8 3
3. NK Majšperk DOLINA WINETTU 2 1 0 1 9:8 3
4. Videm pri Ptuju 2 1 0 1 8:7 3
5. Spodnja Polskava 2 1 0 1 6:11 3
6. Oplotnica 2 0 0 2 2:15 0

Tekme

Spodnja Polskava 11.09.18 17.00 Spodnja Polskava Oplotnica 5 : 0 (2 : 0)  
Videm 11.09.18 17.00 Videm pri Ptuju NK BOČ Poljčane 4 : 5 (2 : 2)  
Tržec 11.09.18 17.00 TRŽEC - PODLEHNIK NK Majšperk DOLINA WINETTU 4 : 7 (2 : 1)  

Sezona 2018/2019 » Mlajši dečki 2. razred Zahod MNZ Ptuj » 3. kolo » Razpored tekem

Majšerk 17.09.18 ob 17.00 - Športni park Majšperk Sodniki  
NK Majšperk DOLINA WINETTU Spodnja Polskava Šlamberger Matic  
Poljčane 17.09.18 ob 17.00 - Igrišče Boč Poljčane Sodniki  
NK BOČ Poljčane TRŽEC - PODLEHNIK Gojčič Tomaž  
Videm 18.09.18 ob 17.00 - Športni park Videm Sodniki  
Oplotnica Videm pri Ptuju Prelog Blaž

Sezona 2018/2019 » Cicibani U-11 Center 2 MNZ Ptuj » 4. kolo » Razpored tekem

Videm 23.09.18 ob 10.30 - Športni park Videm    
Videm pri Ptuju Leskovec-Cirkulane    
Tržec 23.09.18 ob 10.30 - Športni park Tržec    
Tržec ŠD Grajena    
Pragersko 23.09.18 ob 10.30 - Igrišče Pragersko    
Nk Pragersko NK Skorba Golgeter

Sezona 2018/2019 » Cicibani U-9 Zahod MNZ Ptuj » 4. kolo » Razpored tekem

Tržec 22.09.18 ob 10.30 - Športni park Tržec - pomožno igrišče    
TRŽEC - PODLEHNIK Videm pri Ptuju    
Majšerk 22.09.18 ob 10.30 - Športni park Majšperk    
NK Majšperk picerija Špajza NK Zgornja Polskava    
Spodnja Polskava 22.09.18 ob 10.30 - Igrišče Spodnja Polskava    
Spodnja Polskava NK BOČ Poljčane    
Pragersko 22.09.18 ob 10.30 - Igrišče Pragersko    
Nk Pragersko Hajdoše Golgeter

 

Sezona 2018/2019 » Veterani 40 MNZ Ptuj » 3. kolo » Rezultati

 Klubi

 

1. Videm pri Ptuju 3 3 0 0 10:1 9
2. Ormož 3 2 0 1 4:1 6
3. Pohorje Oplotnica 3 1 1 1 2:3 4
4. Zgornja Polskava 3 1 0 2 2:5 3
5. Hajdoše 3 1 0 2 2:8 3
6. Majšperk 3 0 1 2 2:4 1

 

Tekme

 

Hajdoše 13.09.18 17.30 Hajdoše Ormož 0:1 ()  
Videm 17.09.18 17.30 Pohorje Oplotnica Videm pri Ptuju 1:3 ()  
Zgornja Polskava 14.09.18 17.30 Zgornja Polskava Majšperk 2:1 ()  


Sezona 2018/2019
» Veterani 40 MNZ Ptuj » 4. kolo » Razpored tekem

Hajdoše 20.09.18 ob 17.30 - Igrišče Hajdoše    
Hajdoše Pohorje Oplotnica    
Ormož 21.09.18 ob 17.30 - ŠP Mestna graba Ormož    
Ormož Majšperk    
Videm 21.09.18 ob 17.30 - Športni park Videm    
Videm pri Ptuju Zgornja Polskava

Preberite več: Treningi ŠD Videm

Treningi ŠD Videm

 

 

PONEDELJEK 

17.09.

TOREK

18.09.

SREDA

19.09.

ČETRTEK

20.09.

PETEK

21.09.

SOBOTA

22.09.

NEDELJA

23.09.

ČLANI

 TRENING 

18:00

 

 

 TRENING 

18:00


 

 TRENING 

18:00

 6.KROG 3.SNL SEVER DRAVINJA - VIDEM V SLOVENSKIH KONJICAH 

OB 

16:00

 

MLADINA

 

TRENING

17:30

 

 TRENING 

17:00 

 

 

 2.KROG VIDEM - BOČ POLJČANE NA VIDMU

OB

16:00

ST. DEČKI

 TRENING

17:00

 TRENING 

17:30

 

 TRENING

17:00 

4.KROG ALUMINIJ - VIDEM V KIDRIČEVEM

OB

17:00

 

 

 U13

TRENING

17:00

3..KROG VIDEM - OPLOTNICA NA VIDMU

OB

17:00 

  TRENING

17:00


 

     

 U11

 

 

 

 TRENING

16:00

 

 TRENING 

16:00

 

 

 

 4.KROG VIDEM - LESKOVEC / CIRKULANE NA VIDMU

OB

10:30

 U 9

 

 

 TRENING 

16:00 

 TRENING 

16:00

 

4..KROG  TRŽEC / PODLEHNIK - VIDEM V TRŽCU

OB

10:30 

 
 U 7
 

 

 TRENING

16:00

TRENING

16:00

  

 

 

VETERANI

 4.KROG POHORJE OPLOTNICA - VIDEM NA VIDMU 

OB 

17:30 


 

 

 5.KROG VIDEM - ZGORNJA POLSKAVA NA VIDMU 

OB 

17:30  

   

VRATARJI

 


 TRENING  

17:30 

TRENING

17:30


   

VABILO

VABIMO VAS, DA VPIŠETE SVOJE OTROKE V NOGOMETNO ŠOLO ŠD VIDEM LETNIKI 2013 IN STAREJŠI. Z DELOM V NOVI SEZONI PRIČNEMO Z 1.8.2018. SELEKCIJA U7 PA Z 16.08.2018. TRENINGI BODO POTEKALI NA IGRIŠČIH V ŠPORTNEM PARKU VIDEM IN TELOVADNICI VIDEM. VSE INFORMACIJE IMATE NA ZAVIHKU NOGOMETNA ŠOLA. PRIDRUŽITE SE NAM. INFORMACIJE NA TEL. 031 676 073 MIRAN.

 Sezona 2018/2019 » 3.SNL sever » 5. kolo » Rezultati

 Klubi 

1. Videm pri Ptuju 5 5 0 0 10:3 15
2. Šmartno 1928 5 4 0 1 11:4 12
3. Kety emmi Bistrica 5 3 1 1 11:3 10
4. Šampion 5 2 1 2 10:7 7
5. Zreče 4 1 2 1 3:3 5
6. Dravinja 5 1 2 2 3:5 5
7. Tehnotim Pesnica 4 1 1 2 4:7 4
8. Avto Grubelnik Dravograd 4 1 0 3 4:13 3
9. Pohorje 4 0 2 2 5:8 2
10. Mons Claudius 5 0 1 4 5:13 1

Tekme 

Ruše 15.09.18 16.30 Pohorje Kety emmi Bistrica 1 : 3 (1 : 1)  
Dravograd 16.09.18 16.30 Avto Grubelnik Dravograd Dravinja 3 : 1 (3 : 0)  
Videm 16.09.18 10.30 Videm pri Ptuju Tehnotim Pesnica 2 : 0 (1 : 0)  
Rogatec 15.09.18 16.30 Mons Claudius Zreče 1 : 1 (1 : 0)  
Šmartno ob paki 16.09.18 16.30 Šmartno 1928 Šampion 1 : 0 (0 : 0)  

Sezona 2018/2019 » 3.SNL sever » 6. kolo » Razpored tekem

Slovenske Konjice 22.09.18 ob 16.00 - ŠRC Dobrava Sodniki Delegat
Dravinja Videm pri Ptuju Gergič Nejc
Perger Primož
Holcman Aljaž
Avdagić Meho
Ruše 22.09.18 ob 16.00 - Igrišče Ruše Sodniki Delegat
Pohorje Avto Grubelnik Dravograd Goričan Vojko
Mijatović Veljko
Vozlič Darko
Germič Dejan
Slovenska Bistrica 22.09.18 ob 16.00 - Športni park Slovenska Bistrica Sodniki Delegat
Kety emmi Bistrica Šampion Šorli Armando
Topolnik Gorazd
Špur Staša
Babič Stanislav
Zreče 22.09.18 ob 16.00 - Igrišče Zreče Sodniki Delegat
Zreče Šmartno 1928 Veselič Samo
Biškup Matej
Friš Tadej
Koren Jožef
Pesnica 22.09.18 ob 16.00 - Igrišče Pesnica Sodniki Delegat
Tehnotim Pesnica Mons Claudius Bukovec Miran
Tušak Nejc
Vrabel Tanja
Alič Selim

 

Sezona 2018/2019 » Mladina MNZ Ptuj » 1. kolo » Rezultati

 Klubi 

1. NK BOČ Poljčane 1 1 0 0 3:0 3
2. Leskovec 1 1 0 0 3:2 3
3. NK Apače 1 0 1 0 3:3 1
4. NK Podvinci 1 0 1 0 3:3 1
5. NK Pragersko 1 0 0 1 2:3 0
6. Ormož 1 0 0 1 0:3 -1
7. Videm pri Ptuju 0 0 0 0 0:0 0
8. Korant Bukovci 0 0 0 0 0:0 0

 Tekme 

Poljčane 16.09.18 16.00 NK BOČ Poljčane Ormož 3:0 ()  
Podvinci 16.09.18 13.30 NK Podvinci NK Apače 3 : 3 (1 : 0)  
Leskovec 16.09.18 16.00 Leskovec NK Pragersko 3 : 2 (2 : 1)  

 Sezona 2018/2019 » Mladina MNZ Ptuj » 2. kolo » Razpored tekem

Ormož 22.09.18 ob 16.00 - ŠP Mestna graba Ormož    
Ormož NK Podvinci    
Apače 23.09.18 ob 16.00 - Športni park Apače    
NK Apače Leskovec    
Videm 23.09.18 ob 16.00 - Športni park Videm    
Videm pri Ptuju NK BOČ Poljčane    
Bukovci 23.09.18 ob 16.00 - Igrišče Bukovci    
Korant Bukovci NK Pragersko    

 

Sezona 2018/2019 » Starejši dečki 1. razred MNZ Ptuj » 3. kolo » Rezultati

 Klubi

1. NŠ Zavrč 3 3 0 0 9:4 9
2. Drava Dakinda Ptuj 3 2 1 0 25:3 7
3. Aluminij 3 1 2 0 8:2 5
4. Podvinci 1 1 0 0 5:0 3
5. Videm pri Ptuju 2 1 0 1 5:3 3
6. NK Kety emmi Bistrica 2 0 2 0 1:1 2
7. Gerečja vas Golgeter 3 0 1 2 1:7 1
8. Korant Stojnci Gorišnica 3 0 0 3 5:14 0
9. Tržec 2 0 0 2 0:25 0

Tekme

Stojnci 14.09.18 17.00 Korant Stojnci Gorišnica Drava Dakinda Ptuj 3 : 5 (1 : 3)  
Gerečja vas 14.09.18 17.00 Gerečja vas Golgeter Aluminij 1 : 1 (0 : 0)  
Videm 14.09.18 17.00 Videm pri Ptuju NŠ Zavrč 2 : 3 (0 : 1)  

 

Sezona 2018/2019 » Starejši dečki 1. razred MNZ Ptuj » 4. kolo » Razpored tekem

Podvinci 20.09.18 ob 17.00 - Igrišče Podvinci    
Podvinci Korant Stojnci Gorišnica    
Tržec 21.09.18 ob 17.00 - Športni park Tržec    
Tržec NK Kety emmi Bistrica    
  21.09.18 ob 17.00 -    
prost NŠ Zavrč    
Kidričevo 21.09.18 ob 17.00 - Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1    
Aluminij Videm pri Ptuju    
Drava Ptuj 21.09.18 ob 17.00 - Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT    
Drava Dakinda Ptuj Gerečja vas Golgeter

Sezona 2018/2019 » Mlajši dečki 2. razred Zahod MNZ Ptuj » 2. kolo » Rezultati

 Klubi

1. NK BOČ Poljčane 2 2 0 0 15:6 6
2. TRŽEC - PODLEHNIK 2 1 0 1 15:8 3
3. NK Majšperk DOLINA WINETTU 2 1 0 1 9:8 3
4. Videm pri Ptuju 2 1 0 1 8:7 3
5. Spodnja Polskava 2 1 0 1 6:11 3
6. Oplotnica 2 0 0 2 2:15 0

Tekme

Spodnja Polskava 11.09.18 17.00 Spodnja Polskava Oplotnica 5 : 0 (2 : 0)  
Videm 11.09.18 17.00 Videm pri Ptuju NK BOČ Poljčane 4 : 5 (2 : 2)  
Tržec 11.09.18 17.00 TRŽEC - PODLEHNIK NK Majšperk DOLINA WINETTU 4 : 7 (2 : 1)  

Sezona 2018/2019 » Mlajši dečki 2. razred Zahod MNZ Ptuj » 3. kolo » Razpored tekem

Majšerk 17.09.18 ob 17.00 - Športni park Majšperk Sodniki  
NK Majšperk DOLINA WINETTU Spodnja Polskava Šlamberger Matic  
Poljčane 17.09.18 ob 17.00 - Igrišče Boč Poljčane Sodniki  
NK BOČ Poljčane TRŽEC - PODLEHNIK Gojčič Tomaž  
Videm 18.09.18 ob 17.00 - Športni park Videm Sodniki  
Oplotnica Videm pri Ptuju Prelog Blaž

Sezona 2018/2019 » Cicibani U-11 Center 2 MNZ Ptuj » 4. kolo » Razpored tekem

Videm 23.09.18 ob 10.30 - Športni park Videm    
Videm pri Ptuju Leskovec-Cirkulane    
Tržec 23.09.18 ob 10.30 - Športni park Tržec    
Tržec ŠD Grajena    
Pragersko 23.09.18 ob 10.30 - Igrišče Pragersko    
Nk Pragersko NK Skorba Golgeter

Sezona 2018/2019 » Cicibani U-9 Zahod MNZ Ptuj » 4. kolo » Razpored tekem

Tržec 22.09.18 ob 10.30 - Športni park Tržec - pomožno igrišče    
TRŽEC - PODLEHNIK Videm pri Ptuju    
Majšerk 22.09.18 ob 10.30 - Športni park Majšperk    
NK Majšperk picerija Špajza NK Zgornja Polskava    
Spodnja Polskava 22.09.18 ob 10.30 - Igrišče Spodnja Polskava    
Spodnja Polskava NK BOČ Poljčane    
Pragersko 22.09.18 ob 10.30 - Igrišče Pragersko    
Nk Pragersko Hajdoše Golgeter

 

Sezona 2018/2019 » Veterani 40 MNZ Ptuj » 3. kolo » Rezultati

 Klubi

 

1. Videm pri Ptuju 3 3 0 0 10:1 9
2. Ormož 3 2 0 1 4:1 6
3. Pohorje Oplotnica 3 1 1 1 2:3 4
4. Zgornja Polskava 3 1 0 2 2:5 3
5. Hajdoše 3 1 0 2 2:8 3
6. Majšperk 3 0 1 2 2:4 1

 

Tekme

 

Hajdoše 13.09.18 17.30 Hajdoše Ormož 0:1 ()  
Videm 17.09.18 17.30 Pohorje Oplotnica Videm pri Ptuju 1:3 ()  
Zgornja Polskava 14.09.18 17.30 Zgornja Polskava Majšperk 2:1 ()  


Sezona 2018/2019
» Veterani 40 MNZ Ptuj » 4. kolo » Razpored tekem

Hajdoše 20.09.18 ob 17.30 - Igrišče Hajdoše    
Hajdoše Pohorje Oplotnica    
Ormož 21.09.18 ob 17.30 - ŠP Mestna graba Ormož    
Ormož Majšperk    
Videm 21.09.18 ob 17.30 - Športni park Videm    
Videm pri Ptuju Zgornja Polskava

Naslednja tekma Člani

Treningi člani

ČLANI

 PLAN TRENINGOV OD 24.09. DO 30.09.2018:

- PONEDELJEK 18:00

- TOREK 18:00

- SREDA, 26.09.2018, POKAL MNZ PTUJ 2.KROG PODLEHNIK - VIDEM V PODLEHNIKU OB 18:00.

. PETEK 18:00

- SOBOTA 10:00

- NEDELJA, 30.09.2018, 7.KROG 3.SNL SEVER VIDEM - POHORJE NA VIDMU OB 10:30.

Preberite več: Treningi člani