mail  Prijava

Treningi ŠD VIDEM

 

 

PONEDELJEK 

18.09.

TOREK

19.09.

SREDA

20.09.

ČETRTEK

21.09.

PETEK

22.09.

SOBOTA

23.09.

NEDELJA

24.09.

ČLANI

 TRENING

 18:30

 

 

 

 5.KROG 3.SNL SEVER KOROTAN PREVALJE - VIDEM V PREVALJAH OB 

 18:30 

NA IGRIŠČU Z UMETNO TRAVO

 

 TRENING

 18:30

 6.KROG 3.SNL SEVER ZREČE - VIDEM V ZREČAH

OB

16:00

 

MLADINA

  TRENING

  17:00 

 

  TRENING

 16:30


 

 

 TRENING

15:45

 4.KROG  VIDEM - HAJDINA GOLGETER NA VIDMU

OB 

16:00

 

ST. DEČKI  

 

   TRENING

17:30 

UMETNA TRAVA 

   

 4.KROG PODVINCI - VIDEM V PODVINCIH

OB  

17:00 

 

 

 U13

  2.KROG  DORNAVA - VIDEM V DORNAVI

OB 

 17:00  

 

 

 TRENING

 17:00

 

  TRENING

17:00

   

 U11

 

 

 

TRENING

 16:00 

 TELOV. 

VIDEM

 3.KROG DRAVA DAKINDA PTUJ - VIDEM NA PTUJU

OB

17:00 


 

 

 

 4.KROG VIDEM - SKORBA GOLGETER NA VIDMU

OB

10:30  

 U 9

 

 

   TRENING

16:00

UMETNA TRAVA

 

 TRENING

 15:45

 4.KROG VIDEM - PODVINCI NA VIDMU

OB

 10:30 

 
 U 7
 

TRENING

17:00

 TELOV.

VIDEM

 

 

 

  TRENING 

17:00 

 

 

 

 

 

VETERANI

     

 

 4.KROG  VIDEM - MAJŠPERK NA VIDMU

OB 

17:00 

   

VRATARJI


 

 

 

 

 

 
   
 
 
OBVESTILO
VABIMO STARŠE, DA VPIŠETE SVOJE OTROKE V NOVO SELEKCIJO U7 (LETNIKI 2011 IN 2012). TRENINGI POTEKAJO NA TERENIH ŠD VIDEM ALI V TELOVADNICI VIDEM 2X TEDENSKO. VSE INFORMACIJE NA tel. 031 676 073 MIRAN.
 
 LESTVICA  
  KLUB ŠT Z N P GR  
1. NK Šampion 4 3 1 0 17:4 10
2. NK Dravograd Avto Grubelnik 4 3 1 0 14:3 10
3. Kety EMMI Bistrica 5 3 1 1 9:5 10
4. ŠD Videm 5 3 1 1 9:7 10
5. NK Šmarje pri Jelšah 5 3 0 2 6:11 9
6. Dravinja 4 2 2 0 9:5 8
7. Zreče 5 2 1 2 9:7 7
8. Mons Claudius 5 2 1 2 9:11 7
9. Tehnotim Pesnica 4 2 0 2 7:5 6
10. Pohorje 5 1 1 3 6:8 4
11. Korotan Prevalje 5 1 1 3 8:11 4
12. Fosilum Šentjur 4 1 0 3 6:13 3
13. S.Rojko Dobrovce 5 1 0 4 6:15 3
14. NK AjDAS Lenart 4 0 0 4 3:13 0
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - Število tekem   - Število točk
  REZULTATI  
5. krog 16.09.17 IN 20.09.2017
Mons Claudius : Pohorje 2 : 1 (0 : 0)   zapisnik
S.Rojko Dobrovce : NK Šmarje pri Jelšah 1 : 2 (1 : 0)   zapisnik
Korotan Prevalje : ŠD Videm 2 : 3 (2 : 1)   zapisnik
Kety EMMI Bistrica : Zreče 2 : 1 (1 : 0)   zapisnik
 
3. SNL - Sever 6. krog  
 
23.09.17 ob 16.00 Zreče   Igrišče Zreče Zreče : ŠD Videm
GS:Borošak Alen   1S:Vrabič Matic   2S:Jeger Gregor   D:Burjan Slavko
23.09.17 ob 16.00 Lenart   RŠC Polena, Lenart NK AjDAS Lenart : Kety EMMI Bistrica
GS:Gornjak Iztok   1S:Prodić Gabrijel   2S:Plavše Timotej   D:Koren Jožef
23.09.17 ob 16.00 Dravograd   Športni center Dravograd NK Dravograd Avto Grubelnik : Fosilum Šentjur
GS:Bukovec Miran   1S:Tušak Nejc   2S:Zakal Pavel   D:Koletnik Drago
23.09.17 ob 16.00 Šmarje pri Jelšah   Športni park Šmarje pri Jelšah NK Šmarje pri Jelšah : Dravinja
GS:Vivod Dejan   1S:Ogrin Matej   2S:Močivnik Joži   D:Antolič Vlado
23.09.17 ob 16.00 Pesnica   Igrišče Pesnica Tehnotim Pesnica : S.Rojko Dobrovce
GS:Matković Aleksandar   1S:Lahovič Marcel   2S:Plečko Simon   D:Kontarček Branko
23.09.17 ob 18.00 Prevalje   Športni park Ugasle peči, Prevalje Korotan Prevalje : Mons Claudius
GS:Mihelič Niko   1S:Šprah Robert   2S:Barovič Nejc   D:Huselja Emir
24.09.17 ob 16.00 Celje   Stadion Olimp Celje NK Šampion : Pohorje
GS:Gros Ben   1S:Brezar Davor   2S:Kalan Miha   D:Babič Stanislav
GS - glavni sodnik  1S - sodnik 1. pomočnik   2S - sodnik 2. pomočnik  D - delegat 

Sezona 2017/2018
» Mladina MNZ Ptuj 2017/18 » 3. kolo » Rezultati

Sezona 2017/2018 » Mladina MNZ Ptuj 2017/18 » 4. kolo » Razpored tekem

Bukovci 23.09.17 ob 16.00 - Igrišče Bukovci    
NŠ Korant Bukovci NK BOČ Poljčane    
Videm 24.09.17 ob 16.00 - Športni park Videm    
ŠD Videm Hajdina Golgeter    
Leskovec 24.09.17 ob 10.30 - Športni park Leskovec    
ŠD Leskovec Središče ob Dravi    
Ormož 24.09.17 ob 16.00 - ŠP Mestna graba Ormož    
Ormož prost    
  24.09.17 ob 16.00 -    
prost NK Apače
 

Sezona 2017/2018 » Starejši dečki 2.razred MNZ Ptuj 2017/18 » 3. kolo » Rezultati

Klubi

1. NK Cirkulane - Zavrč 3 2 1 0 22:4 7
2. Ormož 3 2 1 0 13:2 7
3. NK Zgornja Polskava 3 1 1 1 13:10 4
4. NK Podvinci 3 1 1 1 9:11 4
5. NK Tržec 3 1 0 2 11:22 3
6. ŠD Videm 3 0 0 3 2:21 0

Tekme

Podvinci 15.09.17 17.30 NK Podvinci NK Cirkulane - Zavrč 1 : 4 (1 : 2)  
Videm 15.09.17 17.30 ŠD Videm NK Tržec 2 : 7 (1 : 4)  
Ormož 15.09.17 17.30 Ormož NK Zgornja Polskava 6 : 0 (3 : 0)  
 

Sezona 2017/2018 » Starejši dečki 2.razred MNZ Ptuj 2017/18 » 4. kolo » Razpored tekem

 

Zavrč 22.09.17 ob 17.00 - Športni park Zavrč    
NK Cirkulane - Zavrč NK Zgornja Polskava    
Podvinci 22.09.17 ob 17.00 - Igrišče Podvinci    
NK Podvinci ŠD Videm    
Tržec 27.10.17 ob 15.30 - Športni park Tržec    
NK Tržec Ormož
 

Sezona 2017/2018 » Mlajši dečki 2. razred vzhod MNZ Ptuj 201718 » 3. kolo » Rezultati

Klubi

1. ŠD Cirkulane 3 2 1 0 12:5 7
2. NK Tržec 3 2 0 1 10:7 6
3. ŠD Grajena 3 1 1 1 2:3 4
4. Videm 3 1 1 1 3:5 4
5. Dornava 3 0 2 1 1:2 2
6. Zavrč 3 0 1 2 4:10 1

Tekme

Dornava 18.09.17 17.00 Dornava Videm 0 : 0 (0 : 0)  
Cirkulane 18.09.17 17.00 ŠD Cirkulane ŠD Grajena 1 : 1 (0 : 0)  
Tržec 18.09.17 17.00 NK Tržec Zavrč 3 : 1 (1 : 0)  
 

Sezona 2017/2018 » Mlajši dečki 2. razred vzhod MNZ Ptuj 201718 » 4. kolo » Razpored tekem

Videm 25.09.17 ob 17.00 - Športni park Videm    
Videm Zavrč    
Grajena 25.09.17 ob 17.00 - Športni park Grajena    
ŠD Grajena NK Tržec    
Dornava 25.09.17 ob 17.00 - Igrišče Dornava    
Dornava ŠD Cirkulane
 

Sezona 2017/2018 » Cicibani U-11 Center MNZ Ptuj 2017/18 » 4. kolo » Razpored tekem

Videm 24.09.17 ob 10.30 - Športni park Videm    
ŠD Videm ŠD Skorba Golgeter    
Podvinci 24.09.17 ob 10.30 - Igrišče Podvinci    
NK Podvinci Ormož A    
Gorišnica 24.09.17 ob 10.30 - Igrišče Gorišnica    
NŠ Gorišnica Lovrenc-Aluminij    
Drava Ptuj 24.09.17 ob 10.30 - Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT    
Drava Dakinda Ptuj A Kety Emmi Bistrica A
 

Sezona 2017/2018 » Cicibani U-9 Center MNZ Ptuj 2017/18 » 4. kolo » Razpored tekem

Slovenska Bistrica 23.09.17 ob 10.30 - Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT    
Kety Emmi Bistrica A Drava Dakinda Ptuj    
Gorišnica 23.09.17 ob 10.30 - Igrišče Gorišnica    
NŠ Gorišnica ŠD Podlehnik    
Videm 23.09.17 ob 10.30 - Športni park Videm    
ŠD Videm NK Podvinci    
  25.09.17 ob 17.00 -    
NK ALUMINIJ NK Hajdoše Golgeter
 

Sezona 2017/2018 » Veterani 40 MNZ Ptuj 2017/18 » 3. kolo » Rezultati

Klubi

1. Ormož 3 2 1 0 9:4 7
2. NK Hajdoše veterani 3 2 0 1 6:7 6
3. ŠD Videm 3 1 1 1 8:8 4
4. Pohorje Oplotnica 3 1 1 1 3:3 4
5. NK Zgornja Polskava 3 1 1 1 7:8 4
6. NK Majšperk 3 0 0 3 5:8 0

Tekme

Zgornja Polskava 14.09.17 18.00 NK Zgornja Polskava ŠD Videm 2:2 ()  
Ormož 14.09.17 17.30 Pohorje Oplotnica Ormož 0:0 ()  
Hajdoše 14.09.17 17.30 NK Hajdoše veterani NK Majšperk 3:2 ()
 

Preberite več: Treningi ŠD Videm

Člansko moštvo NK VIDEM

Člani1

 

 IGRALCI

  

Uroš Krušič 
Krušič
Uroš
 
Datum rojstva
31.08.1998

  

IMGP1101 
Šmigoc
Leopold
 
Datum rojstva
21.02.1971

  

Suen Ales 
Šuen
Aleš
 
Datum rojstva
24.02.1988
 

  

Jan Bracic c 
Bračič
Jan
 
Datum rojstva
05.08.1998

  

Kostanjevec Alen 
Kostanjevec
Alen
 
Datum rojstva
24.12.1988

  

IMGP1123 
Cafuta
Gregor
 
Datum rojstva
18.01.1995
 

  

IMGP1147 
Kmetec
Matic
 
Datum rojstva
19.08.1994

  

IMGP1111 
Pintarič
Rok
 
Datum rojstva
01.06.1996

  

IMGP1141 
Krajnc
Sebastjan
 
Datum rojstva
13.09.1995
 

  

IMGP1144 
Gerečnik
Sašo
 
Datum rojstva
08.07.1995

  

Bozak Dominik 
Božak
Dominik
 
Datum rojstva
30.04.1991

  

Lah Miha 
Lah
Mihael
 
Datum rojstva
21.11.1986
 

  

Domen Murko 
Murko
Domen
 
Datum rojstva
10.04.1997

  

Tement Ziga1 
Tement
Žiga
 
Datum rojstva
27.10.1988

  

Antolic Nikola 
Antolić
Nikola
 
Datum rojstva
06.08.1992
 

  

IMGP1113 
Kovačič
Jure
 
Datum rojstva
05.11.1997

  

IMGP1120 
Plajnšek
Žan
 
Datum rojstva
28.09.1998

  

Muric Karlo 
Murić
Karlo
 
Datum rojstva
31.07.1990
 

  

Pregl Tilen 
Pregl
Tilen
 
Datum rojstva
01.04.1998

  

Travnikar Robert 
Travnikar
Robert
 
Datum rojstva
04.02.1988

  

IMGP1116 
Koren
Marcel
 
Datum rojstva
08.07.1995
 

  

Luka Dominc cl 
Dominc
Luka
 
Datum rojstva
13.09.1999

  

Hliš Zan 
Hliš
Žan
 
Datum rojstva
26.08.1998

  

IMGP1138 
Gorše
Primož
 
Trener
 
 

 

 
 

Naslednja tekma Člani

Treningi člani

ČLANI

PLAN TRENINGOV OD 25.09. DO 01.10.2017:

- SREDA, 27.09.2017, 2.KROG POKALA MNZ PTUJ SREDIŠČE - ŠD VIDEM V SREDIŠČU OB DRAVI OB 16:30.

- NEDELJA, 01.10.2017, 7.KROG 3.SNL SEVER ŠD VIDEM - NK AJDAS LENART NA VIDMU OB 10:30.

Preberite več: Treningi člani