mail  Prijava

Treningi ŠD VIDEM

 

 

PONEDELJEK 

 18.03.

TOREK

19.03.

SREDA

20.03.

ČETRTEK

21.03.

PETEK

22.03.

SOBOTA

23.03.

NEDELJA

 24.03.

ČLANI

 

 TRENING
18:00

 

 

TRENING
18:00

TRENING
18:00
  

 TRENING
10:30

 17.KROG 3.SNL SEVER VIDEM - DRAVOGRAD NA VIDMU

 OB

 10:30

MLADINA

 

TRENING
18:00
   TRENING

18:00

 

 

 

ST. DEČKI

 

 TRENING 

 16:30

 

 

 

   PRIJ. TEKMA ZAVRČ - VIDEM V ZAVRČU

 OB

  16:30

 

 

 U13

  

 

PRIJ. TEKMA ZAVRČ - VIDEM V ZAVRČU

OB

16:30 

  

   

 

  U11

 TRENING
  17:30
  TELOV.
 VIDEM
 

 

 

   TRENING

 16:00

 

 

 

 

 

  U9

 TRENING

 17:30

 TELOV.

 VIDEM

 

 TRENING

 16:00

 
 

 

 

 

  U7
TRENING
 16:00

 TELOV.

 VIDEM

 

 

 

 

TRENING
10:30

 

 

VETERANI

 

 

 

 PRIJ. TEKMA LOVRENC - VIDEM V KIDRIČEVEM

OB

20:00

 

 

 

VRATARJI

 

 

 

       

 

VABIMO VAS, DA VPIŠETE SVOJE OTROKE V NOGOMETNO ŠOLO ŠD VIDEM LETNIKI 2013 IN STAREJŠI. Z DELOM V NOVI SEZONI PRIČNEMO Z 1.8.2018. SELEKCIJA U7 PA Z 16.08.2018. TRENINGI BODO POTEKALI NA IGRIŠČIH V ŠPORTNEM PARKU VIDEM IN TELOVADNICI VIDEM. VSE INFORMACIJE IMATE NA ZAVIHKU NOGOMETNA ŠOLA. PRIDRUŽITE SE NAM. INFORMACIJE NA TEL. 031 676 073 MIRAN.

 Sezona 2018/2019 » 3.SNL sever » 16. kolo » Rezultati

 Klubi 

1. Videm pri Ptuju 15 9 2 4 31:13 29
2. Šmartno 1928 15 9 2 4 36:24 29
3. Kety emmi Bistrica 15 8 3 4 28:15 27
4. Avto Grubelnik Dravograd 16 9 0 7 35:37 27
5. Dravinja 15 6 3 6 26:27 21
6. Šampion 15 6 2 7 28:26 20
7. Zreče 15 5 5 5 19:22 20
8. Tehnotim Pesnica 15 5 3 7 18:26 18
9. Mons Claudius 9 2 2 5 11:16 8
10. Pohorje 16 2 2 12 22:48 8

Tekme

Slovenska Bistrica 16.03.19 15.00 Kety emmi Bistrica Avto Grubelnik Dravograd 0 : 1 (0 : 1)  
Ruše 16.03.19 15.00 Pohorje Videm pri Ptuju 1 : 0 (0 : 0)  
Pesnica 16.03.19 15.00 Tehnotim Pesnica Šmartno 1928 2 : 0 (1 : 0)  
Zreče 16.03.19 15.00 Zreče Šampion 2 : 0 (0 : 0)  

 Sezona 2018/2019 » 3.SNL sever » 17. kolo » Razpored tekem

Ruše 23.03.19 ob 15.00 - Igrišče Ruše Sodniki  
Pohorje prost    
Zreče 23.03.19 ob 15.00 - Igrišče Zreče Sodniki  
Zreče Kety emmi Bistrica Begič Amel
Šekić Haris
Zidar Blaž
 
Videm 24.03.19 ob 10.30 - Športni park Videm Sodniki  
Videm pri Ptuju Avto Grubelnik Dravograd Bukovec Miran
Smej Simon
Topolnik Gorazd
 
Celje 24.03.19 ob 15.00 - Stadion Olimp Celje Sodniki  
Šampion Tehnotim Pesnica Janžekovič Borut
Bezjak Boštjan
Mileta Lovro
 
Šmartno ob paki 24.03.19 ob 15.00 - Stadion Šmartno ob Paki Sodniki  
Šmartno 1928 Dravinja Mertik Bojan
Kranjc Tomaž
Špur Staša

 

Preberite več: Treningi ŠD Videm

Člansko moštvo NK VIDEM

CLANI

 

 IGRALCI

  

Zelenik Matic 
Zelenik
Matic
 
Datum rojstva
29.03.1999

  

IMGP1101 
Šmigoc
Leopold
 
Datum rojstva
21.02.1971

  

Klasinc Marko 
Klasinc
Marko
 
Datum rojstva
13.11.1995
 

  

David Kozel 
Kozel
David
 
Datum rojstva
07.07.2000

  

Kostanjevec Alen 
Kostanjevec
Alen
 
Datum rojstva
24.12.1988

  

IMGP1123 
Cafuta
Gregor
 
Datum rojstva
18.01.1995
 

  

Jan Bracic c 
Bračič
Jan
 
Datum rojstva
05.08.1998

  

Adedoja Sulaimon Fatai 
Fatai
Adedoja
 Sulaimon
Datum rojstva
27.11.1987

  

IMGP1141 
Krajnc
Sebastjan
 
Datum rojstva
13.09.1995
 

  

Zemljarič Marko 
Zemljarič
Marko
 
Datum rojstva
04.07.1998

  

Bozak Dominik 
Božak
Dominik
 
Datum rojstva
30.04.1991

  

Lah Miha 
Lah
Mihael
 
Datum rojstva
21.11.1986
 

  

Blaz Lovenjak 
Lovenjak
Blaž
 
Datum rojstva
 19.11.1998

  

Tement Ziga1 
Tement
Žiga
 
Datum rojstva
27.10.1988

  

Antolic Nikola 
Antolić
Nikola
 
Datum rojstva
06.08.1992
 

  

Vajda Jaka 
Vajda
Jaka
 
Datum rojstva
10.02.1999

  

IMGP1120 
Plajnšek
Žan
 
Datum rojstva
28.09.1998

  

IMGP1125 
Zemljak
Blaž
 
Datum rojstva
03.01.1994
 

  

IMGP1147 
Kmetec
Matic
 
Datum rojstva
19.08.1994

  

Hliš Zan 
Hliš
Žan
 
Datum rojstva
26.08.1988

  

Mohorko Rok 
Mohorko
Rok
 
Datum rojstva
11.05.1999
 

  

Jan Cesar 
 Cesar
 Jan
 
 Datum rojstva 
 19.01.1998

  

Tim Lončarič 
Lončarič
Tim
 
Datum rojstva
11.04.1998 

  

Hojnik Robert 
Hojnik
Robert
 
Trener
 
 

 

 
 

Naslednja tekma Člani

Treningi člani

ČLANI

PLAN TRENINGOV OD 25.03. DO 31.03.2019:

SOBOTA, 30.03.2019, 18.KROG 3.SNL SEVER KETY EMMI BISTRICA - VIDEM V BISTRICI OB 15:00.

Preberite več: Treningi člani