mail  Prijava

Prispevki

Razpored za turnir v Kidričevem naših ekip U11, U9 in U8

    SOBOTA, 4.6.2016                          

                                                   ALUMINIJ CUP 2016   U-11

           SKUPINA A

 

             SKUPINA B

1.

NK ALUMINIJ 1

1.

 FŠ APOLON

2.

NK MIKLAVŽ/DOBROVCE

2.

NK MB TABOR

3.

NK MURA

3.

NK BISTRICA

4.

NK VIDEM

4.

NK GOLGETER HAJDINA

5.

NK BRINJE GROSUPLJE

5.

NK PREGRADA

6.

NK MONS CLAUDIUS

6.

NK JARENINA

                                             IGRIŠČE A                                                                                        IGRIŠČE B

9:00

1:6

NK ALUMINIJ 1

NK MONS CLAUDIUS

 

9:00

1:6

FŠ APOLON

NK JARENINA

9:20

2:5

NK MIKLAVŽ/DOBROVCE

NK BRINJE GROSUPLJE

9:20

2:5

NK MB TABOR

NK PREGRADA

9:40

3:4

NK MURA

NK VIDEM

9:40

3:4

NK BISTRICA

NK GOLGETER HAJDINA

10:00

1:5

NK ALUMINIJ 1

NK BRINJE GROSUPLJE

10:00

1:5

FŠ APOLON

NK PREGRADA

10:20

2:4

NK MIKLAVŽ/DOBROVCE

NK VIDEM

10:20

2:4

NK MB TABOR

NK GOLGETER HAJDINA

10:40

3:6

NK MURA

NK MONS CLAUDIUS

10:40

3:6

NK BISTRICA

NK JARENINA

11:00

1:4

NK ALUMINIJ 1

NK VIDEM

11:00

1:4

FŠ APOLON

NK GOLGETER HAJDINA

11:20

2:3

NK MIKLAVŽ/DOBROVCE

NK MURA

11:20

2:3

NK MB TABOR

NK BISTRICA

11:40

5:6

NK BRINJE GROSUPLJE

NK MONS CLAUDIUS

11:40

5:6

NK PREGRADA

NK JARENINA

12:00

1:3

NK ALUMINIJ 1

NK MURA

12:00

1:3

FŠ APOLON

NK BISTRICA

12:20

2:6

NK MIKLAVŽ/DOBROVCE

NK MONS CLAUDIUS

12:20

2:6

NK MB TABOR

NK JARENINA

12:40

4:5

NK VIDEM

NK BRINJE GROSUPLJE

12:40

4:5

NK GOLGETER HAJDINA

NK PREGRADA

13:00

1:2

NK ALUMINIJ 1

NK MIKLAVŽ/DOBROVCE

13:00

1:2

FŠ APOLON

NK MB TABOR

13:20

3:5

NK MURA

NK BRINJE GROSUPLJE

13:20

3:5

NK BISTRICA

NK PREGRADA

13:40

4:6

NK VIDEM

NK MONS CLAUDIUS

13:40

4:6

NK GOLGETER HAJDINA

NK JARENINA

                                             IGRIŠČE A                                        1/4                                           IGRIŠČE B

14:30

1/A1:B4

     

14:30

2/B1:A4

   

14:50

3/A2:B3

   

14:50

4/B2:A3

   

1/2

15:15                                                                                                         15:15

1/ZMAGOVALEC 1 :  ZMAGOVALEC 4                            2/ ZMAGOVALEC 2 : ZMAGOVALEC 3

MALI FINALE  15:40

PORAŽENEC 1 : PORAŽENEC 2

ZMAGOVALEC 1 : ZMAGOVALEC 2

 

SOBOTA, 4.6.2016

                               

                                                   ALUMINIJ CUP 2016   U-9

 

SKUPINA A

SKUPINA B

SKUPINA C

SKUPINA D

1.

NK ALUMINIJ

 

NK VIDEM

 

NK FRAM

 

NŠ MIKLAVŽ/DOBRO

 

2.

NK MB TABOR

 

NK BRINJE GROSUPLJE

 

NK ROGAŠKA

 

NK JARENINA

 

3.

MONS CLAUDIUS

 

NK RUDAR TRBOVLJE

 

NK KUNGOTA

 

NŠ GOLGETER

 

4.

ŠNK RADGONA

 

NK LOKOMOTIVA ZAGREB

 

NK ŠAMPION

 

NK BISTRICA

 

5.

NŠ ZMAJERI BOS.KRUPA

   

                             IGRIŠČE A                                                                                                            IGRIŠČE B

9:00

A1:A5

NK ALUMINIJ

NŠ ZMAJERI

 

9:00

C1:C4

NK FRAM

NK ŠAMPION

9:18

A2:A4

NK MB TABOR

ŠNK RADGONA

9:18

D1:D4

NŠ MIKLAVŽ/DOBR.

NK BISTRICA

9:36

B1:B4

NK VIDEM

NK LOKOMOTIVA ZG

9:36

C2:C3

NK ROGAŠKA

NK KUNGOTA

9:54

A1:A3

NK ALUMINIJ

NK MONS CLAUD.

9:54

D2:D3

NK JARENINA

NŠ GOLGETER

10:02

A2:A5

NK MB TABOR

NŠ ZMAJERI

10:02

C1:C3

NK FRAM

NK KUNGOTA

10:20

B2:B3

NK BRINJE GROS.

NK RUDAR TRBOVLJE

10:20

D1:D3

NK JARENINA

NŠ GOLGETER

10:38

A2:A3

NK MB TABOR

NK MONS CLAUD.

10:38

C2:C4

NK ROGAŠKA

NK ŠAMPION

10:56

A1:A4

NK ALUMINIJ

ŠNK RADGONA

10:56

D2:D4

NK JARENINA

NK BISTRICA

11:14

B1:B3

NK VIDEM

NK RUDAR TRBOVLJE

11:14

C1:C2

NK FRAM

NK ROGAŠKA

11:32

A1:A2

NK ALUMINIJ

NK MB TABOR

11:32

D1:D2

NŠ MIKLAVŽ/DOBRO

NK JARENINA

11:52

A3:A5

NK MONS CLAUD.

NŠ ZMAJERI

11:52

C3:C4

NK KUNGOTA

NK ŠAMPION

12:10

B2:B4

NK BRINJE GROS.

NK RUDAR TRBOVLJE

12:10

D3:D4

NŠ GOLGETER

NK BISTRICA

12:18

A3:A4

NK MONS CLAUD.

ŠNK RADGONA

12:50

A4:A5

ŠNK RADGONA

NŠ ZMAJERI

12:36

B1:B2

NK VIDEM

NK BRINJE GROSUPLJE

         

 

RAZIGRAVANJE OD 9-16 MESTA

13:10

1/3A:4C

     

13:10

2/3B:4D

   

13:18

3/3C:4A

   

13:18

4/3D:4B

   

13:36

Z1:Z2

   

13:36

Z3:Z4

   

13:54

P1:P2

   

13:54

P3:P4

   

 

1/4

14:20

1/A1:2C

     

14:20

3/D1:B2

   

14:38

2/C1:A2

   

14:38

4/B1:D2

   

 

1/2

15:00

1/Z1:Z2

     

2/15:00

Z3:Z4

   

 

 

MALI FINALE

15:30

P1:P2

   

 

 

FINALE

15:50

Z1:Z2

   

 

NEDELJA, 5.6.2016

                              

                                                   ALUMINIJ CUP 2016   U-8

 

SKUPINA A

SKUPINA B

SKUPINA C

SKUPINA D

1.

NK ALUMINIJ

 

FŠ ALOPON KRALJEVO

 

NK VIDEM

 

NŠ DRAVA

 

2.

NK GORIŠNICA

 

NŠ LUMEN FOTEX

 

NK MARIBOR

 

NK BISTRICA

 

3.

NK PALOMA

 

NK ŠAMPION 1

 

NK OLIMPIJA

 

NK ROGAŠKA

 

4.

NŠ DOBROVCE/MIKLAVŽ

 

NŠ MARINKO GALIČ

 

NK ŠAMPION 2

 

NK MB TABOR

 

                              IGRIŠČE A                                                                                                            IGRIŠČE B

9:00

A1:A4

NK ALUMINIJ

NŠ DOBROVCE/MIKLAVŽ

 

9:00

C1:C4

NK VIDEM

NK ŠAMPION 2

9:18

B1:B4

FŠ APOLON KRALJEVO

NŠ MARINKO GALIČ

9:18

D1:D4

NŠ DRAVA

NK MB TABOR

9:36

A2:A3

NK GORIŠNICA

NK PALOMA

9:36

C2:C3

NK MARIBOR

NK OLIMPIJA

9:54

B2:B3

NŠ LUMEN FOTEX

NK ŠAMPION 1

9:54

D2:D3

NK BISTRICA

NK ROGAŠKA

10:02

A1:A3

NK ALUMINIJ

NK PALOMA

10:02

C1:C3

NK VIDEM

NK OLIMPIJA

10:20

B1:B3

FŠ APOLON KRALJEVO

NK ŠAMPION 1

10:20

D1:D3

NŠ DRAVA

NK ROGAŠKA

10:38

A2:A4

NK GORIŠNICA

NŠ DOBROVCE/MIKLAVŽ

10:38

C2:C4

NK MARIBOR

NK ŠAMPION 2

10:56

B2:B4

NŠ LUMEN FOTEX

NŠ MARINKO GALIČ

10:56

D2:D4

NK BISTRICA

NK MB TABOR

11:14

A1:A2

NK ALUMINIJ

NK GORIŠNICA

11:14

C1:C2

NK VIDEM

NK MARIBOR

11:32

B1:B2

FŠ APOLON KRALJEVO

NŠ LUMEN FOTEX

11:32

D1:D2

NŠ DRAVA

NK BISTRICA

11:50

A3:A4

NK PALOMA

NŠ DOBROVCE/MIKLAVŽ

11:50

C3:C4

NK OLIMPIJA

NK ŠAMPION 2

12:08

B3:B4

NK ŠAMPION 1

NŠ MARINKO GALIČ

12:08

D3:D4

NK ROGAŠKA

NK MB TABOR

 

RAZIGRAVANJE ZA MESTA 9-16

12:30

1/3A:4C

     

12:30

2/3B:4D

   

12:48

3/3C:4A

   

12:48

4/3D:4B

   

13:06

Z1:Z2

   

13:06

Z3:Z4

   

13:22

P1:P2

   

13:22

P3:P4

   

 

ČETRTFINALE

13:30

1/A1:2C

     

13:30

2/D1:B2

   

13:48

3/C1:A2

   

13:48

4/B1:D2

   

 

RAZIGRAVANJE ZA MESTA OD 4-8

14:15

1/P1:P2

     

14:15

2/P3:P4

   

 

POLFINALE

14:45

1/Z1:Z2

     

14:45

2/Z3:Z4

   

 

MALI FINALE

15:10

P1:P2

   

 

FINALE

15:30

Z1:Z2

   

 

 

DSC 0580

 

Share