mail  Prijava

Prispevki

Razpored zaključne revije U9 v soboto, 28.5.2016 na Hajdini

ZAKLJUČNA REVIJA U9 MNZ PTUJ - 2015/2016  
 
ŠPORTNI PARK HAJDINA, SOBOTA, 28. 05. 2016 OB 9.30  
           
  SKUPINA A SKUPINA B SKUPINA C SKUPINA D  
  NK ALUMINIJ NK ZAVRČ NK SP. POLSKAVA NK OPLOTNICA  
  NK DRAVA NK ORMOŽ NK SREDIŠČE OB DRAVI NK VIDEM  
  ONŠ GEREČJA VAS GOLGETER NK AHA EMMI BISTRICA B NK APAČE NK CIRKULANE  
  NK AHA EMMI BISTRICA A NK TRŽEC NK DORNAVA NK ROGOZNICA  
  NŠ KORANT STOJNCI NK PODVINCI ONŠ HAJDOŠE GOLGETER    
           
  Igralni čas: 1 x 15 minut, med tekmami 5 minut odmora  
           
Št. tekme Skupina Začetek Ekipa 1 Ekipa 2 IGRIŠČE
1 SKUPINA A 10:00 NK DRAVA NŠ KORANT STOJNCI 1
2 SKUPINA B 10:00 NK ORMOŽ NK PODVINCI 2
3 SKUPINA C 10:00 NK SREDIŠČE OB DRAVI ONŠ HAJDOŠE GOLGETER 3
4 SKUPINA D 10:00 NK OPLOTNICA NK ROGOZNICA 4
5 SKUPINA A 10:20 ONŠ GEREČJA VAS GOLGETER NK AHA EMMI BISTRICA A 1
6 SKUPINA B 10:20 NK AHA EMMI BISTRICA B NK TRŽEC 2
7 SKUPINA C 10:20 NK APAČE NK DORNAVA 3
8 SKUPINA D 10:20 NK VIDEM NK CIRKULANE 4
9 SKUPINA A 10:40 NŠ KORANT STOJNCI ONŠ GEREČJA VAS GOLGETER 1
10 SKUPINA B 10:40 NK PODVINCI NK AHA EMMI BISTRICA B 2
11 SKUPINA C 10:40 ONŠ HAJDOŠE GOLGETER NK APAČE 3
12 SKUPINA D 10:40 NK ROGOZNICA NK CIRKULANE 4
13 SKUPINA A 11:00 NK ALUMINIJ NK DRAVA 1
14 SKUPINA B 11:00 NK ZAVRČ NK ORMOŽ 2
15 SKUPINA C 11:00 NK SP. POLSKAVA NK SREDIŠČE OB DRAVI 3
16 SKUPINA D 11:00 NK OPLOTNICA NK VIDEM 4
17 SKUPINA A 11:20 ONŠ GEREČJA VAS GOLGETER NK ALUMINIJ 1
18 SKUPINA B 11:20 NK AHA EMMI BISTRICA B NK ZAVRČ 2
19 SKUPINA C 11:20 NK APAČE NK SP. POLSKAVA 3
20 SKUPINA D 11:20 NK VIDEM NK ROGOZNICA 4
21 SKUPINA A 11:40 NK AHA EMMI BISTRICA A NŠ KORANT STOJNCI 1
22 SKUPINA B 11:40 NK TRŽEC NK PODVINCI 2
23 SKUPINA C 11:40 NK DORNAVA ONŠ HAJDOŠE GOLGETER 3
24 SKUPINA D 11:40 NK CIRKULANE NK OPLOTNICA 4
25 SKUPINA A 12:00 NK ALUMINIJ NK AHA EMMI BISTRICA A 1
26 SKUPINA B 12:00 NK ZAVRČ NK TRŽEC 2
27 SKUPINA C 12:00 NK SP. POLSKAVA NK DORNAVA 3
28 SKUPINA A 12:20 NK DRAVA ONŠ GEREČJA VAS GOLGETER 1
29 SKUPINA B 12:20 NK ORMOŽ NK AHA EMMI BISTRICA B 2
30 SKUPINA C 12:20 NK SREDIŠČE OB DRAVI NK APAČE 3
    13:00 ZAKLJUČEK TURNIRJA IN PODELITEV MEDALJ  

 

DSC04505 Medium

 

 

Share