mail  Prijava

Prispevki

Treningi ŠD Videm

 

RAZPORED TRENINGOV IN TEKEM ŠD VIDEM

 

PONED.

21.10.

TOREK

22.10.

SREDA

23.10.

ČETRTEK

24.10.

PETEK

25.10.

SOBOTA

26.10.

NEDELJA

27.10.

ČLANI    

 PRIJATE

LJSKA TEKMA NA VIDMU

OB

16:30

 

     

10.KROG

 3.SNL

 VZHOD VIDEM - PODVINCI NA VIDMU

 OB

10:30

MLADINA

 

  

 


 

  TRENING

17:00

 

 

TRENING

 17:00

  

 
 

  

 

 

 

 8.KROG PODVINCI - VIDEM V PODVINCIH

OB

14:00

U 15
 
 
 

TRENING

17:00

TRENING

16:30

 

 

   
U 13

8.KROG ZAVRČ - VIDEM V ZAVRČU

OB

16:00 

 

 TRENING

 16:00

 

 

 

 

 
U 11

 

 

TRENING

16:00

 

9.KROG VIDEM - PODVINCI NA VIDMU

 OB

 16:30

 

   
U 9

 

 

 

TRENING

16:30

TRENING

16:30

 

 
U 7  

 

 

 

 

   
VETERANI

 

 

 

 

       
VRATARJI  
     TRENING

16:30

     

Sezona 2019/2020 » 3.SNL vzhod » 8. kolo » Rezultati

Klubi

1. Odranci 8 5 1 2 20:9 16
2. Šmartno 1928 7 5 1 1 24:14 16
3. Zreče 8 5 1 2 14:9 16
4. Podvinci 8 4 3 1 19:9 15
5. Videm pri Ptuju 8 4 0 4 15:16 12
6. Dravinja 7 3 2 2 24:12 11
7. Kety Emmi Bistrica 7 3 2 2 14:10 11
8. Avto Rajh Ljutomer 8 3 2 3 18:16 11
9. Šampion 8 3 1 4 21:14 10
10. Korotan Prevalje 8 3 1 4 16:12 10
11. Veržej 8 1 0 7 8:32 3
12. Radgona 7 0 0 7 2:42 0

Tekme

Celje 12.10.19 16.00 Šampion Podvinci 3 : 2 (1 : 1)  
Ljutomer 12.10.19 15.30 Avto Rajh Ljutomer Dravinja 2 : 8 (0 : 4)  
Videm 13.10.19 10.30 Videm pri Ptuju Odranci 2 : 3 (1 : 0)  
Zreče 12.10.19 15.30 Zreče Radgona 2 : 0 (0 : 0)  
Prevalje 12.10.19 18.00 Korotan Prevalje Veržej 4 : 0 (2 : 0)  

Sezona 2019/2020 » 3.SNL vzhod » 9. kolo » Razpored tekem

Odranci 19.10.19 ob 15.00 - Športni park Odranci Sodniki Delegat
Odranci Zreče Mihelič Niko
Skok Aleš
Flajšman Jernej
Babič Stanislav
Veržej 19.10.19 ob 15.00 - Stadion Čistina Veržej Sodniki Delegat
Veržej Šampion Glažar Roman
Bezjak Boštjan
Mileta Lovro
 
Slovenska Bistrica 19.10.19 ob 15.00 - Športni park Slovenska Bistrica Sodniki Delegat
Kety Emmi Bistrica Korotan Prevalje Šorli Armando
Holcman Aljaž
Ogrin Matej
Drečnik Davor
Gornja Radgona 19.10.19 ob 15.00 - TŠC Trate Gornja Radgona Sodniki Delegat
Radgona Šmartno 1928 Mertik Bojan
Kranjc Tomaž
Tušak Nejc
 
Videm 20.10.19 ob 10.30 - Športni park Videm Sodniki Delegat
Videm pri Ptuju Dravinja Vivod Dejan
Biškup Matej
Vrabič Matic
Panikvar Benjamin
Podvinci 20.10.19 ob 15.00 - Igrišče Podvinci Sodniki Delegat
Podvinci Avto Rajh Ljutomer Gergič Nejc
Horvat Denis
Šobot Danijel
Goričan Vojko

Sezona 2019/2020 » Starejši dečki 1. razred MNZ Ptuj » 6. kolo » Rezultati

Klubi

1. NK Drava Dakinda Ptuj 6 4 1 1 16:8 13
2. Podvinci ATP prevozi 6 4 1 1 16:12 13
3. Kety Emmi Bistrica 5 3 1 1 18:6 10
4. Gerečja vas Golgeter 5 3 1 1 12:8 10
5. Aluminij 4 2 1 1 17:5 7
6. Videm pri Ptuju 6 2 0 4 8:20 6
7. Korant Markovci - Gorišnica 6 1 0 5 6:22 3
8. Zavrč - Cirkulane 6 0 1 5 7:19 1
9. Ormož Središče 0 0 0 0 0:0 0

Tekme

Zavrč 11.10.19 16.30 Zavrč - Cirkulane Kety Emmi Bistrica 2 : 2 (1 : 2)  
Drava Ptuj 11.10.19 16.30 NK Drava Dakinda Ptuj Korant Markovci - Gorišnica 4 : 0 (1 : 0)  
Kidričevo 11.10.19 16.30 Aluminij Podvinci ATP prevozi 2 : 2 (1 : 1)  
Videm 11.10.19 16.30 Videm pri Ptuju Gerečja vas Golgeter 1 : 4 (1 : 2)  

Sezona 2019/2020 » Starejši dečki 1. razred MNZ Ptuj » 7. kolo » Razpored tekem

Gerečja vas 18.10.19 ob 16.30 - ŠD Gerečja vas    
Gerečja vas Golgeter Zavrč - Cirkulane    
Podvinci 18.10.19 ob 16.30 - Igrišče Podvinci    
Podvinci ATP prevozi Videm pri Ptuju    
Gorišnica 18.10.19 ob 16.30 - Igrišče Gorišnica    
Korant Markovci - Gorišnica Aluminij    
Slovenska Bistrica 18.10.19 ob 16.30 - Športni park Slovenska Bistrica    
Kety Emmi Bistrica NK Drava Dakinda Ptuj

Sezona 2019/2020 » Mlajši dečki 2. razred vzhod MNZ Ptuj » 6. kolo » Rezultati

Klubi

1. Zavrč - Cirkulane 6 5 0 1 22:4 15
2. NŠ Gorišnica 6 5 0 1 26:10 15
3. Korant Stojnci 6 4 0 2 20:17 12
4. NK Središče ob Dravi 6 2 0 4 9:17 6
5. Videm pri Ptuju 6 1 0 5 8:22 3
6. Grajena 6 1 0 5 6:21 3

Tekme

Gorišnica 07.10.19 16.30 NŠ Gorišnica NK Središče ob Dravi 4 : 2 (2 : 2)  
Zavrč 07.10.19 16.30 Zavrč - Cirkulane Grajena 8 : 0 (6 : 0)  
Videm 07.10.19 16.30 Videm pri Ptuju Korant Stojnci 3 : 4 (1 : 2)  

Sezona 2019/2020 » Mlajši dečki 2. razred vzhod MNZ Ptuj » 7. kolo » Razpored tekem

Videm 14.10.19 ob 16.30 - Športni park Videm Sodniki  
Videm pri Ptuju NŠ Gorišnica Vuletić Majcen Niko  
Stojnci 14.10.19 ob 16.30 - Igrišče Stojnci Sodniki  
Korant Stojnci Zavrč - Cirkulane Pišek Rok  
Grajena 14.10.19 ob 16.30 - Športni park Grajena Sodniki  
Grajena NK Središče ob Dravi Arnuš David

Sezona 2019/2020 » Mlajši dečki 2. razred vzhod MNZ Ptuj » 8. kolo » Razpored tekem

Gorišnica 21.10.19 ob 16.00 - Igrišče Gorišnica    
NŠ Gorišnica Grajena    
Središče ob Dravi 21.10.19 ob 16.00 - Športni park Trate, Središče ob Dravi    
NK Središče ob Dravi Korant Stojnci    
Zavrč 21.10.19 ob 16.00 - Športni park Zavrč    
Zavrč - Cirkulane Videm pri Ptuju

Sezona 2019/2020 » Cicibani U-11 Center 2 MNZ Ptuj » 6. kolo » Razpored tekem

Podvinci 13.10.19 ob 10.30 - Igrišče Podvinci Sodniki  
Podvinci ATP prevozi A Korant Stojnci Arnuš David  
Slovenska Bistrica 13.10.19 ob 10.30 - Športni park Slovenska Bistrica Sodniki  
Kety Emmi Bistrica A Zavrč - Cirkulane Erker Andrej  
Videm 15.10.19 ob 16.30 - Športni park Videm Sodniki  
Videm pri Ptuju Lovrenc - Aluminij Glažar Teo

Sezona 2019/2020 » Cicibani U-11 Center 2 MNZ Ptuj » 7. kolo » Razpored tekem

  20.10.19 ob 10.30 -    
Lovrenc - Aluminij Kety Emmi Bistrica A    
Cirkulane 20.10.19 ob 10.30 - Igrišče Cirkulane    
Zavrč - Cirkulane Korant Stojnci    
Videm 24.10.19 ob 16.30 - Športni park Videm    
Videm pri Ptuju Podvinci ATP prevozi A

Sezona 2019/2020 » Cicibani U-9 Center MNZ Ptuj Center 1 » 6. kolo » Razpored tekem

Kidričevo 12.10.19 ob 10.30 - Športni park NK Aluminij - pom.igr. 1    
ALUMINIJ Podvinci ATP prevozi    
  15.10.19 ob 17.30 -    
NK Kety Emmi Bistrica A Videm pri Ptuju    
Gorišnica 14.10.19 ob 17.00 - Igrišče Gorišnica    
NŠ Gorišnica A NK Drava Dakinda Ptuj

Sezona 2019/2020 » Cicibani U-9 Center MNZ Ptuj Center 1 » 5. kolo » Razpored tekem

Gorišnica 04.10.19 ob 17.00 - Igrišče Gorišnica    
NŠ Gorišnica A Podvinci ATP prevozi    
  05.10.19 ob 10.30 -    
NK Kety Emmi Bistrica A NK Drava Dakinda Ptuj    
Videm pri Ptuju 17.10.19 ob 17.00 -    
Videm pri Ptuju ALUMINIJ

Sezona 2019/2020 » Cicibani U-9 Center MNZ Ptuj Center 1 » 7. kolo » Razpored tekem

Drava Ptuj 19.10.19 ob 10.30 - Mestni stadion Ptuj - igrišče z UT    
NK Drava Dakinda Ptuj Podvinci ATP prevozi    
  19.10.19 ob 10.30 -    
NK Kety Emmi Bistrica A ALUMINIJ    
Videm pri Ptuju 19.10.19 ob 10.30 -    
Videm pri Ptuju NŠ Gorišnica A

Sezona 2019/2020 » Veterani 40 MNZ Ptuj » 7. kolo » Rezultati

Klubi

1. Videm pri Ptuju 7 6 1 0 24:5 19
2. Pohorje Oplotnica 7 4 1 2 15:9 13
3. Majšperk 6 3 2 1 13:9 11
4. Hajdoše veterani 7 1 3 3 12:20 6
5. Ormož 7 1 2 4 6:15 5
6. NK Zgornja Polskava 6 0 1 5 4:16 1

Tekme

  10.10.19 17.00 Videm pri Ptuju NK Zgornja Polskava 3:0 ()  
  11.10.19 17.00 Hajdoše veterani Majšperk 2:5 ()  
  11.10.19 17.00 Ormož Pohorje Oplotnica 0:3 ()