mail  Prijava

Prispevki

Treningi ŠD Videm

 

 

PONEDELJEK 

 19.11.

TOREK

20.11.

SREDA

21.11.

ČETRTEK

22.11.

PETEK

23.11.

SOBOTA

24.11.

NEDELJA

25.11.

ČLANI

 

 

 

 

 


 

 

 15.KROG 3.SNL SEVER VIDEM - DRAVINJA NA VIDMU 

 OB 

14:00

 

MLADINA

 

 

 TRENING 

18:00

 TELOV. 

PODLEHNIK 

 

 

 

 

ST. DEČKI

 

 

 TRENING  

16:00  

TELOV.  

VIDEM 

 

 

 TRENING 

12:00  

TELOV.  

VIDEM 

 

 U13

 

 

 

 TRENING  

16:30 

TELOV. 

VIDEM 

 TRENING 

16:00 

TELOV.  

VIDEM 

   

 U11

 

 TRENING 

 16:00 

 TELOV. 

 VIDEM 

 

 

 

 

 TRENING

10:30 

 TELOV.

VIDEM 

 

 U 9

 TRENING 

17:30 

TELOV.

 VIDEM 

 

 

 

 

 TRENING

 10:30 

 TELOV.

VIDEM

 
 U 7
 TRENING 

16:00  

TELOV.  

VIDEM 

 

 

 

 

 TRENING 

09:00 

 TELOV.

VIDEM 

 

VETERANI

 

 

 TRENING  

18:00  

TELOV.  

PODLEHNIK 

 

 

   

VRATARJI

 

 

  

 

 

   

VABILO

VABIMO VAS, DA VPIŠETE SVOJE OTROKE V NOGOMETNO ŠOLO ŠD VIDEM LETNIKI 2013 IN STAREJŠI. Z DELOM V NOVI SEZONI PRIČNEMO Z 1.8.2018. SELEKCIJA U7 PA Z 16.08.2018. TRENINGI BODO POTEKALI NA IGRIŠČIH V ŠPORTNEM PARKU VIDEM IN TELOVADNICI VIDEM. VSE INFORMACIJE IMATE NA ZAVIHKU NOGOMETNA ŠOLA. PRIDRUŽITE SE NAM. INFORMACIJE NA TEL. 031 676 073 MIRAN.

 Sezona 2018/2019 » 3.SNL sever » 14. kolo » Rezultati

 Klubi

1. Videm pri Ptuju 14 9 2 3 30:11 29
2. Kety emmi Bistrica 14 9 2 3 29:13 29
3. Šmartno 1928 14 9 2 3 36:21 29
4. Avto Grubelnik Dravograd 14 7 0 7 29:35 21
5. Dravinja 14 6 2 6 24:25 20
6. Zreče 14 5 5 4 17:18 20
7. Šampion 14 6 1 7 27:24 19
8. Tehnotim Pesnica 14 4 3 7 16:26 15
9. Mons Claudius 14 3 3 8 15:26 12
10. Pohorje 14 1 2 11 19:43 5

Tekme

Slovenska Bistrica 17.11.18 14.00 Kety emmi Bistrica Pohorje 3 : 0 (1 : 0)  
Slovenske Konjice 17.11.18 14.00 Dravinja Avto Grubelnik Dravograd 4 : 1 (2 : 0)  
Pesnica 17.11.18 14.00 Tehnotim Pesnica Videm pri Ptuju 0 : 4 (0 : 3)  
Zreče 17.11.18 14.00 Zreče Mons Claudius 1 : 0 (1 : 0)  
Celje 17.11.18 14.00 Šampion Šmartno 1928 0 : 2 (0 : 0)

Sezona 2018/2019 » 3.SNL sever » 15. kolo » Razpored tekem

Celje 24.11.18 ob 13.30 - Stadion Olimp Celje Sodniki Delegat
Šampion Kety emmi Bistrica Vivod Dejan
Zohorović Emil
Močivnik Joži
Babič Stanislav
Rogatec 24.11.18 ob 14.00 - Športni park Rogatec - igrišče z UT Sodniki Delegat
Mons Claudius Tehnotim Pesnica Janžekovič Borut
Šprah Robert
Bezjak Boštjan
Vozlič Vinko
Videm 24.11.18 ob 14.00 - Športni park Videm Sodniki Delegat
Videm pri Ptuju Dravinja Mežnar Tadej
Lahovič Marcel
Dedić Elmedin
Kontarček Branko
Dravograd 24.11.18 ob 14.00 - Športni center Dravograd Sodniki Delegat
Avto Grubelnik Dravograd Pohorje Fridl Aleš
Radusinović Davorin
Plavše Timotej
Koletnik Drago
Šmartno ob paki 25.11.18 ob 14.00 - Stadion Šmartno ob Paki Sodniki Delegat
Šmartno 1928 Zreče Borošak Alen
Barovič Nejc
Mileta Lovro
Močnik Vlado