mail  Prijava

1.krog Pokala NZS ŠD Videm - NK Tri...

14 Avgust 2018

Vabljeni v sredo, 15.08.2018 v...


beri dalje...

FINALE POKALA MNZ PTUJ ŠD VIDEM - N...

22 Maj 2018

Vljudno vabljeni na finalno po...


beri dalje...

25.KROG 3.SNL SEVER VIDEM - DRAVINJ...

18 Maj 2018

Vabljeni na ogled predzadnjega...


beri dalje...

21.KROG 3.SNL SEVER VIDEM - DRAVOGR...

25 April 2018

25.04.18 ob 16.30 Videm...


beri dalje...

19.KROG 3.SNL SEVER VIDEM - ZREČE V...

14 April 2018

15.04.18 ob 10.30 Videm...


beri dalje...

15.KROG 3.SNL SEVER VIDEM - ŠAMPION...

11 April 2018

Vabljeni na ogled 15.kroga 3.S...


beri dalje...

1.krog Pokala NZS ŠD Videm - NK Tri...

Vabljeni v sredo, 15.08.2018 v športni park Videm ...

FINALE POKALA MNZ PTUJ ŠD VIDEM - N...

Vljudno vabljeni na finalno pokalno tekmo MNZ Ptuj...

25.KROG 3.SNL SEVER VIDEM - DRAVINJ...

Vabljeni na ogled predzadnjega kroga 3.SNL Sever m...

21.KROG 3.SNL SEVER VIDEM - DRAVOGR...

25.04.18 ob 16.30 Videm Športni park Vide...

19.KROG 3.SNL SEVER VIDEM - ZREČE V...

15.04.18 ob 10.30 Videm Športni park Vide...

15.KROG 3.SNL SEVER VIDEM - ŠAMPION...

Vabljeni na ogled 15.kroga 3.SNL Sever med domačim...

Treningi ŠD VIDEM

 

 

PONEDELJEK 

13.08.

TOREK

14.08.

SREDA

15.08.

ČETRTEK

16.08.

PETEK

17.08.

SOBOTA

18.08.

NEDELJA

19.08.

ČLANI

 

 

1.KROG POKALA SLOVENIJE VIDEM - TRIGLAV KRANJ NA VIDMU

OB

16:00 


 

 

 

1.KROG 3.SNL SEVER VIDEM - MONS CLAUDIUS NA VIDMU

OB

10:30 

MLADINA

TRENING

18:00 


 

TRENING TEKMA VETERANI - MLADINCI NA VIDMU

OB

18:00 

 


 

ST. DEČKI

TRENING TEKMA ST. DEČKI - U13 NA VIDMU

OB

17:00 

   TRENING 

18:00 

 


 

 

 U13

TRENING TEKMA ST. DEČKI - U13 NA VIDMU

OB

17:00

 TRENING

17:00

    TRENING

17:00 

     

 U11

TRENING

09:30 

 

 

 

 TRENING

 17:00 

 TRENING 

17:00

 


 U 9

 TRENING 

09:30 

 


 TRENING 

17:00 

  TRENING

17:00

 

 
 U 7
 

 

 

 TRENING

17:00 

 

TRENING

09:00

 

VETERANI

 TRENING 

18:00

 


 

TRENING TEKMA VETERANI - MLADINCI NA VIDMU

OB

18:00 

 

   

VRATARJI

 





   

VABILO

VABIMO VAS, DA VPIŠETE SVOJE OTROKE V NOGOMETNO ŠOLO ŠD VIDEM LETNIKI 2013 IN STAREJŠI. Z DELOM V NOVI SEZONI PRIČNEMO Z 1.8.2018. SELEKCIJA U7 PA Z 16.08.2018. TRENINGI BODO POTEKALI NA IGRIŠČIH V ŠPORTNEM PARKU VIDEM IN TELOVADNICI VIDEM. VSE INFORMACIJE IMATE NA ZAVIHKU NOGOMETNA ŠOLA. PRIDRUŽITE SE NAM. INFORMACIJE NA TEL. 031 676 073 MIRAN.

 

Sezona 2018/2019 » 3.SNL sever » 1. kolo » Razpored tekem

Dravograd 17.08.18 ob 17.30 - Športni center Dravograd Sodniki Delegat
Avto Grubelnik Dravograd Šmartno 1928 Nemet Slavko
Kranjc Tomaž
Tušak Nejc
Mijatovič Goran
Pesnica 18.08.18 ob 17.00 - Igrišče Pesnica Sodniki Delegat
Tehnotim Pesnica NK Kety emmi Bistrica Halilović Denis
Mežnar Matic
Gajić Tomislav
Glažar Stanislav
Slovenske Konjice 18.08.18 ob 17.00 - ŠRC Dobrava Sodniki Delegat
Dravinja Zreče Lacković Marko
Horvat Denis
Kmetec Mark
Burjan Slavko
Ruše 18.08.18 ob 17.00 - Igrišče Ruše Sodniki Delegat
Pohorje Šampion Čontala Matej
Špur Staša
Vrabel Tanja
Arhar Primož
Videm 19.08.18 ob 10.30 - Športni park Videm Sodniki Delegat
Videm pri Ptuju Mons Claudius Tkalčič Bojan
Biškup Matej
Jeger Gregor
Germič Dejan

 

Sezona 2018/2019 » Mladina MNZ Ptuj » Program tekmovanja

 1. krog - 16.09.18 

Videm 16.09.18 ob 16.00
Videm Korant Bukovci
Poljčane 16.09.18 ob 16.00
BOČ Poljčane Ormož
Podvinci 16.09.18 ob 16.00
Podvinci Apače
Leskovec 16.09.18 ob 16.00
Leskovec Pragersko

 

Sezona 2018/2019 » Starejši dečki 1. razred MNZ Ptuj » Program tekmovanja

 1. krog - 31.08.18 

Podvinci 31.08.18 ob 17.30
Podvinci prost
Tržec 31.08.18 ob 17.30
Tržec Drava Dakinda Ptuj
Slovenska Bistrica 31.08.18 ob 17.30
NK Kety emmi Bistrica Aluminij
Stojnci 31.08.18 ob 17.30
Korant Stojnci Gorišnica Zavrč
Gerečja vas 31.08.18 ob 17.30
Gerečja vas Golgeter Videm

Sezona 2018/2019 » Mlajši dečki 2. razred Zahod MNZ Ptuj » Program tekmovanja

1. krog - 03.09.18

Tržec 03.09.18 ob 17.30
TRŽEC - PODLEHNIK Spodnja Polskava
Majšerk 03.09.18 ob 17.30
NK Majšperk DOLINA WINETTU ŠD Videm
Poljčane 03.09.18 ob 17.30
NK BOČ Poljčane Oplotnica

 

Sezona 2018/2019 » Cicibani U-11 Center 2 MNZ Ptuj » Program tekmovanja 

1. krog - 02.09.18 

Tržec 02.09.18 ob 10.30
Tržec ŠD Videm
Pragersko 02.09.18 ob 10.30
Nk Pragersko Leskovec-Cirkulane
Skorba 02.09.18 ob 10.30
NK Skorba Golgeter ŠD Grajena

Sezona 2018/2019 » Cicibani U-9 Zahod MNZ Ptuj » Program tekmovanja

1. krog - 01.09.18

Tržec 01.09.18 ob 10.30
TRŽEC - PODLEHNIK Spodnja Polskava
Majšerk 01.09.18 ob 10.30
NK Majšperk picerija Špajza Nk Pragersko
Zgornja Polskava 01.09.18 ob 10.30
NK Zgornja Polskava NK BOČ Poljčane
Videm 01.09.18 ob 10.30
ŠD Videm Hajdoše Golgeter

 

Sezona 2018/2019 » Veterani 40 MNZ Ptuj » Program tekmovanja 

1. krog - 31.08.18 

Videm 31.08.18 ob 18.00
Videm Ormož
Hajdoše 31.08.18 ob 18.00
Hajdoše Majšperk
Oplotnica 31.08.18 ob 18.00
Pohorje Oplotnica Zgornja Polskava

 

Preberite več: Treningi ŠD Videm

Naslednja tekma Člani

Naslednja tekma Mladina

Naslednja tekma U 11

Naslednja tekma U 9

Naslednja tekma kadeti

Naslednja tekma ml. dečki

Naslednja tekma Veterani

Treningi člani

ČLANI

 PLAN TRENINGOV OD 20.08. DO 26.08.2018:

Preberite več: Treningi člani

Treningi mladina

MLADINA

 PLAN TRENINGOV OD 20.08. DO 26.08.2018:

Preberite več: Treningi mladina

Treningi ml. dečki

STAREJŠI DEČKI:

  PLAN TRENINGOV OD 20.08. DO 26.08.2018:

Preberite več: Treningi st. dečki

Treningi U11

U-13

  PLAN TRENINGOV OD 20.08. DO 26.08.2018::

U-11 

 PLAN TRENINGOV OD 20.08. DO 26.08.2018:

- SREDA 17:00

- PETEK 17:00

Preberite več: Treningi U11

Treningi U9

 CICIBANI U-9

 PLAN TRENINGOV OD 20.08. DO 26.08.2018:

Preberite več: Treningi U9

Treningi veterani

VETERANI 40

 PLAN TRENINGOV OD 20.08. DO 26.08.2018:

Preberite več: Treningi veterani

Treningi U7

CICIBANI U-7

 PLAN TRENINGOV OD 20.08. DO 26.08.2018:

Preberite več: Treningi U7