mail  Prijava

POLFINALE POKALA MNZ PTUJ VIDEM - D...

16 April 2019

Vabljeni na ogled polfinala čl...


beri dalje...

19.KROG 3.SNL SEVER VIDEM - PESNICA...

06 April 2019

VABLJENI NA OGLED 19. KROGA 3....


beri dalje...

17. KROG 3.SNL SEVER VIDEM - DRAVOG...

22 Marec 2019

Vabljeni na ogled 17.kroga 3.S...


beri dalje...

Prijateljska tekma Videm - Nafta Le...

01 Marec 2019

Vabljeni na ogled prijateljske...


beri dalje...

15.krog 3.SNL Sever Videm - Dravinj...

22 November 2018

Vabljeni na ogled zadnjega jes...


beri dalje...

13.KROG 3.SNL SEVER Videm - Zreče v...

10 November 2018

Vabljeni na 13. krog 3.SNL Sev...


beri dalje...

POLFINALE POKALA MNZ PTUJ VIDEM - D...

Vabljeni na ogled polfinala članskega pokala MNZ P...

19.KROG 3.SNL SEVER VIDEM - PESNICA...

VABLJENI NA OGLED 19. KROGA 3.SNL SEVER MED DOMAČI...

17. KROG 3.SNL SEVER VIDEM - DRAVOG...

Vabljeni na ogled 17.kroga 3.SNL Sever med domačim...

Prijateljska tekma Videm - Nafta Le...

Vabljeni na ogled prijateljske tekme med domačim V...

15.krog 3.SNL Sever Videm - Dravinj...

Vabljeni na ogled zadnjega jesenskega, 15.kroga 3....

13.KROG 3.SNL SEVER Videm - Zreče v...

Vabljeni na 13. krog 3.SNL Sever med domačim Vidmo...

Treningi ŠD VIDEM

 

PONEDELJEK 

 15.04.

TOREK

16.04.

SREDA

17.04.

ČETRTEK

18.04.

PETEK

19.04.

SOBOTA

20.04.

NEDELJA

 21.04.

ČLANI

 

TRENING
18:00

 

POLFINALE POKALA MNZ PTUJ VIDEM - DRAVA PTUJ NA VIDMU

OB

16:30

 

TRENING
18:00

 TRENING
11:00

 

MLADINA

TRENING
18:00

TRENING
18:00

    TRENING
18:00

 9.KROG VIDEM - PODVINCI NA VIDMU

 OB

 16:00

 

ST. DEČKI

 TRENING

18:00

TRENING
16:30

 

 12.KROG ZAVRČ - VIDEM V ZAVRČU

 OB

 17:00 

 

 

 

 

 U13

 11.KROG VIDEM - OPLOTNICA NA VIDMU

 OB

 17:00 

TRENING
16:30

 

TRENING
16:00

   

 

  U11

TRENING

 17:30

 

 

   

 

 TRENING

 17:30

 

 

  U9

TRENING

16:30

 

 

 
 TRENING

 17:30

 

 10.KROG PRAGERSKO - VIDEM V PRAGERSKEM

 OB

 10:30

 

 

  U7
 TRENING

16:00

TELOV.
  VIDEM

 

 

 

TRENING
16:00

TELOV.

 VIDEM

 

 

 

VETERANI

 TRENING

18:00

 

 

 

 11.KROG VIDEM - MAJŠPERK NA VIDMU

OB

18:00

 

 

VRATARJI

 

 

 

 

     

 

VABIMO VAS, DA VPIŠETE SVOJE OTROKE V NOGOMETNO ŠOLO ŠD VIDEM LETNIKI 2013 IN STAREJŠI. Z DELOM V NOVI SEZONI PRIČNEMO Z 1.8.2018. SELEKCIJA U7 PA Z 16.08.2018. TRENINGI BODO POTEKALI NA IGRIŠČIH V ŠPORTNEM PARKU VIDEM IN TELOVADNICI VIDEM. VSE INFORMACIJE IMATE NA ZAVIHKU NOGOMETNA ŠOLA. PRIDRUŽITE SE NAM. INFORMACIJE NA TEL. 031 676 073 MIRAN.

 Sezona 2018/2019 » 3.SNL sever » 20. kolo » Rezultati

 Klubi

1. Avto Grubelnik Dravograd 19 12 0 7 45:42 36
2. Kety emmi Bistrica 18 10 3 5 35:17 33
3. Videm pri Ptuju 19 10 3 6 36:19 33
4. Šmartno 1928 19 10 3 6 44:33 33
5. Dravinja 18 8 4 6 33:32 28
6. Zreče 19 7 6 6 24:28 27
7. Šampion 19 7 4 8 38:32 25
8. Tehnotim Pesnica 19 5 3 11 21:41 18
9. Pohorje 19 3 2 14 30:57 11
10. Mons Claudius 9 2 2 5 11:16 8

 Tekme

Zreče 13.04.19 17.00 Zreče Šmartno 1928 1 : 5 (0 : 3)  
Celje 14.04.19 17.00 Šampion Videm pri Ptuju 2 : 2 (1 : 0)  
Pesnica 13.04.19 17.00 Tehnotim Pesnica Avto Grubelnik Dravograd 1 : 4 (1 : 1)  
Ruše 13.04.19 17.00 Pohorje Kety emmi Bistrica 1 : 5 (0 : 4)  

 Sezona 2018/2019 » 3.SNL sever » 21. kolo » Razpored tekem

Slovenska Bistrica 20.04.19 ob 17.00 - Športni park Slovenska Bistrica Sodniki Delegat
Kety emmi Bistrica Tehnotim Pesnica Lazić Aleksandar
Čiča Miodrag
Kos Damjan
Grabar Boris
Dravograd 20.04.19 ob 17.00 - Športni center Dravograd Sodniki Delegat
Avto Grubelnik Dravograd Šampion Čontala Matej
Špur Staša
Vrabel Tanja
Izak Silvo
Šmartno ob paki 20.04.19 ob 17.00 - Stadion Šmartno ob Paki Sodniki Delegat
Šmartno 1928 Dravinja Gergič Nejc
Karmel Vidko
Kmetec Mark
Avdagić Meho
Videm 22.04.19 ob 10.30 - Športni park Videm Sodniki Delegat
Videm pri Ptuju Zreče Novarlić Damjan
Sužnik Jure
Lahovič Marcel
Herič Aleš

 Sezona 2018/2019 » Mladina MNZ Ptuj » 9. kolo » Rezultati

 Klubi

1. NK Apače 9 7 1 1 33:6 22
2. Korant Bukovci 9 5 3 1 27:11 18
3. NK BOČ Poljčane 9 4 3 2 27:16 15
4. Leskovec 9 4 2 3 25:27 14
5. NK Podvinci 8 3 2 3 23:15 11
6. NK Pragersko 9 3 1 5 27:23 10
7. Videm pri Ptuju 9 1 1 7 5:41 4
8. Ormož 8 1 1 6 6:34 3

 

Tekme

 

Pragersko 13.04.19 16.00 NK Pragersko Korant Bukovci 1 : 3 (1 : 2)  
Leskovec 14.04.19 16.00 Leskovec NK Apače 0 : 4 (0 : 1)  
Poljčane 14.04.19 16.00 NK BOČ Poljčane Videm pri Ptuju 4 : 0 (1 : 0)

Sezona 2018/2019 » Mladina MNZ Ptuj » 10. kolo » Razpored tekem

Bukovci 20.04.19 ob 16.00 - Igrišče Bukovci Sodniki  
Korant Bukovci NK BOČ Poljčane Pernat Marko
Gačnik Jakob Gal
Bratuša Patrik
 
Videm 20.04.19 ob 16.00 - Športni park Videm Sodniki  
Videm pri Ptuju NK Podvinci Bratuša Alen
Kirič Bojan
Erker Andrej
 
Ormož 22.04.19 ob 14.30 - ŠP Mestna graba Ormož Sodniki  
Ormož Leskovec Pišek Rok
Dovnik Iztok
Ivanuša Sergej
 
Apače 22.04.19 ob 16.00 - Športni park Apače Sodniki  
NK Apače NK Pragersko Lovrec Leon
Janžekovič Klemen Tilen
Podplatnik Nejc

Sezona 2018/2019 » Starejši dečki 1. razred MNZ Ptuj » 12. kolo » Rezultati

 Klubi

1. Drava Dakinda Ptuj 11 9 1 1 55:10 28
2. NŠ Zavrč 10 7 0 3 24:10 21
3. Aluminij 11 6 2 3 36:11 20
4. Gerečja vas Golgeter 11 5 1 5 15:27 16
5. Videm pri Ptuju 9 5 0 4 16:17 15
6. NK Kety emmi Bistrica 11 3 3 5 27:18 12
7. Korant Stojnci Gorišnica 11 4 0 7 25:39 12
8. Podvinci 10 3 1 6 19:24 10
9. Tržec 10 1 0 9 5:66 3

Tekme

Podvinci 12.04.19 17.00 Podvinci NK Kety emmi Bistrica 3 : 1 (2 : 0)  
Drava Ptuj 12.04.19 17.00 Drava Dakinda Ptuj Korant Stojnci Gorišnica 5 : 2 (3 : 0)  
Kidričevo 12.04.19 18.30 Aluminij Gerečja vas Golgeter 4 : 0 (1 : 0)  

Sezona 2018/2019 » Starejši dečki 1. razred MNZ Ptuj » 13. kolo » Razpored tekem

Slovenska Bistrica 19.04.19 ob 17.00 - Športni park Slovenska Bistrica-igr. z UT Sodniki  
NK Kety emmi Bistrica Tržec Zupanič Nik  
Zavrč 19.04.19 ob 17.00 - Športni park Zavrč - pomožno igrišče Sodniki  
NŠ Zavrč prost    
Gerečja vas 19.04.19 ob 17.00 - ŠD Gerečja vas Sodniki  
Gerečja vas Golgeter Drava Dakinda Ptuj Vuletić Majcen Niko  
Stojnci 19.04.19 ob 17.00 - Igrišče Stojnci Sodniki  
Korant Stojnci Gorišnica Podvinci Bratuša Alen  
Videm 07.05.19 ob 17.00 - Športni park Videm Sodniki  
Videm pri Ptuju Aluminij Fotivec Damir

Sezona 2018/2019 » Mlajši dečki 2. razred Zahod MNZ Ptuj » 11. kolo » Rezultati

 Klubi

1. Videm pri Ptuju 11 9 0 2 69:16 27
2. NK Majšperk DOLINA WINETTU 10 8 0 2 67:27 24
3. Spodnja Polskava 11 5 1 5 38:57 16
4. NK BOČ Poljčane 11 5 0 6 44:46 15
5. TRŽEC - PODLEHNIK 10 4 0 6 32:45 11
6. Oplotnica 11 0 1 10 13:72 1

Tekme

Videm 15.04.19 17.00 Videm pri Ptuju Oplotnica 4 : 1 (1 : 1)  
Poljčane 15.04.19 17.00 NK BOČ Poljčane Spodnja Polskava 2 : 3 (2 : 1)

Sezona 2018/2019 » Mlajši dečki 2. razred Zahod MNZ Ptuj » 12. kolo » Razpored tekem

Poljčane 22.04.19 ob 17.00 - Igrišče Boč Poljčane Sodniki  
NK BOČ Poljčane Oplotnica Vuletić Majcen Niko  
Spodnja Polskava 22.04.19 ob 17.00 - Igrišče Spodnja Polskava Sodniki  
Spodnja Polskava NK Majšperk DOLINA WINETTU Erker Andrej  
Tržec 22.04.19 ob 17.00 - Športni park Tržec Sodniki  
TRŽEC - PODLEHNIK Videm pri Ptuju Zupanič Nik

 

Sezona 2018/2019 » Cicibani U-11 Center 2 MNZ Ptuj » 11. kolo » Razpored tekem

 

Pragersko 22.04.19 ob 10.30 - Igrišče Pragersko Sodniki  
Nk Pragersko Leskovec-Cirkulane Križman Simon  
Skorba 22.04.19 ob 10.30 - Igrišče Skorba Sodniki  
NK Skorba Golgeter ŠD Grajena Zagoršek Šana  
Tržec 22.04.19 ob 10.30 - Športni park Tržec Sodniki  
Tržec Videm pri Ptuju Loboda Anej

Sezona 2018/2019 » Cicibani U-9 Zahod MNZ Ptuj » 10. kolo » Razpored tekem

Poljčane 20.04.19 ob 10.30 - Igrišče Boč Poljčane    
NK BOČ Poljčane Hajdoše Golgeter    
Spodnja Polskava 20.04.19 ob 10.30 - Igrišče Spodnja Polskava    
Spodnja Polskava NK Majšperk picerija Špajza    
Tržec 20.04.19 ob 10.30 - Športni park Tržec - pomožno igrišče    
TRŽEC - PODLEHNIK NK Zgornja Polskava    
Pragersko 20.04.19 ob 10.30 - Igrišče Pragersko    
Nk Pragersko Videm pri Ptuju

 Sezona 2018/2019 » Veterani 40 MNZ Ptuj » 10. kolo » Rezultati

 Klubi

1. Videm pri Ptuju 10 8 1 1 27:8 25
2. Ormož 10 6 1 3 21:12 19
3. Pohorje Oplotnica 10 4 2 4 17:19 15
4. Zgornja Polskava 10 4 0 6 14:18 12
5. Hajdoše 10 2 2 6 15:33 8
6. Majšperk 10 1 4 5 11:15 7

Tekme

  11.04.19 17.00 Ormož Pohorje Oplotnica 3:1 ()  
  11.04.19 17.00 Hajdoše Zgornja Polskava 4:1 ()  
  12.04.19 17.00 Videm pri Ptuju Majšperk 2:2 ()

Sezona 2018/2019 » Veterani 40 MNZ Ptuj » 11. kolo » Razpored tekem

Videm 19.04.19 ob 18.00 - Športni park Videm Sodniki  
Videm pri Ptuju Majšperk Lenart Mitja  
Ormož 19.04.19 ob 18.00 - ŠP Mestna graba Ormož Sodniki  
Ormož Hajdoše Bezjak Boštjan  
Oplotnica 19.04.19 ob 18.00 - Igrišče Oplotnica Sodniki  
Pohorje Oplotnica Zgornja Polskava Mustafić Jasmin

 

Preberite več: Treningi ŠD Videm

Naslednja tekma Člani

Naslednja tekma Mladina

Naslednja tekma U 11

Naslednja tekma U 9

Naslednja tekma kadeti

Naslednja tekma ml. dečki

Naslednja tekma Veterani

Treningi člani

ČLANI

PLAN TRENINGOV OD 15.04. DO 21.04.2019:

Preberite več: Treningi člani

Treningi mladina

MLADINA

PLAN TRENINGOV OD 15.04. DO 21.04.2019:

Preberite več: Treningi mladina

Treningi ml. dečki

STAREJŠI DEČKI:

PLAN TRENINGOV OD 15.04. DO 21.04.2019:

Preberite več: Treningi st. dečki

Treningi U11

U-13

PLAN TRENINGOV OD 15.04. DO 21.04.2019:

U-11

PLAN TRENINGOV OD 15.04. DO 21.04.2019:

- PONEDELJEK 17:30

- PETEK 17:30

Preberite več: Treningi U11

Treningi U9

 CICIBANI U-9

PLAN TRENINGOV OD 15.04. DO 21.04.2019:

Preberite več: Treningi U9

Treningi veterani

VETERANI 40

PLAN TRENINGOV OD 15.04. DO 21.04.2019:

Preberite več: Treningi veterani

Treningi U7

CICIBANI U-7

PLAN TRENINGOV OD 15.04. DO 21.04.2019:

- PONEDELJEK 16:00

- PETEK 16:00

Preberite več: Treningi U7